Ekran Adeo Plano 300x169 (16:9)


Nowy

2 483,37 zł z VAT


5 sztuk

10 polecanych produktów

Pozostałe produkty z tej samej kategorii.

Ekrany Adeo Plano są zaprojektowane specjalnie na rynek kin domowych. Szczególną uwagę zwrócono na aluminiowe profile, stanowiące ramę dla materiału projekcyjnego. Jest to cecha wyróżniająca, ponieważ zapewnia lepszą jakość wyświetlanego obrazu. Adeo Screen opracowało profile ramowe o wewnętrznym kącie 45 stopni (gdzie rozpraszane jest zbędne światło od ewentualnych zakłóceń pochądzących od źródła sygnału), tak że światło może być odbijane do boków za ekranem, a nie w kierunku do widza lub w kierunku samego ekranu. W ten sposób możliwe jest zwiększenie kontrastu wyświetlanego obrazu: strumień wyjściowy rzutnika, który pada na brzeg ekranu (zbędne światło) nie wpływa już negatywnie na wynik projekcji i ogólna jakość obrazu jest lepsza. W przypadku ekranów Plano firma Adeo Screen zwróciła uwagę także na inny ważny aspekt: powierzchnia profili jest wykończona czarną farbą (w standardzie), ale istnieje także możliwość wykończenia profili czarnym aksamitem (velvet), materiałem, który całkowicie absorbuje światło. Ekrany te mogą być instalowane na ścianie za pomocą systemu uchwytów mocujących, schowanych za profilem. Materiał projekcyjny jest przymocowany do profilu za pomocą gumek. Całość rozwiązania zapewnia idealnie płaską powierzchnię projekcyjną.

Ekran Adeo Plano z czarnym aksamitnym wykończeniem (Plano Velvet) stanowi prawdziwe "dzieło sztuki" wśród ekranów produkowanych przez Adeo Acreen i jest produktem dedykowanym dla klientów, pragnących produktów o najwyższym standardzie wykończenia (Hi-End).

Ekrany Adeo Plano / Plano Velvet dostępne są w formatach 4:3, 16:9, 16:10, 21:9 oraz mogą być wyposażone w różne materiały projekcyjne, w zależności od przeznaczenia - Vision White (standard), Vision White Pro (z czarnym tyłem), Reference Grey (do kina domowego, szara, zwiększająca kontrast ),Reference White (biała, idealna do kina domowego), Vision Acoustik (transparentna, przepuszczająca dźwięk) oraz specjalne materiały przeznaczone do projekcji 3D, Helios White, Helios Grey, i Helios White Acoustic (transparentna, przepuszczająca dźwięk).

Istnieje możliwość wyprodukowania ekranu zgodnie z wymiarami klienta ponadto w ekranach ramowych z serii Plano istnieje możliwośc personalizacji w następujących wariantach.

  • Wymiary ekranu: szerokość i wysokość
  • Powierzchnie projekcyjne: VisionWhite, VisionRear, VisionWhitePro, VisionAcoustik, ReferenceWhite, ReferenceGrey, HeliosWhite, HeliosGrey, HeliosWhiteAcoustik
  • Kolor ramy: czarny matowy lub pokryty czarnym aksamitem

Dokładny opis powierzchni projekcyjnych znajduje się na stronie producenta Adeo Screen

Brak opinii

Napisz recenzję

Ekran Adeo Plano 300x169 (16:9)

Ekran Adeo Plano 300x169 (16:9)

Produkt dodany do porównania.