Ekran Adeo Tensio Alumax 564x352 (16:10)

17 978,91 zł
Brutto
Ilość
Produkt dostępny

  • Zamówienia realizowane przez: DotPay, przelew, za pobraniem lub odbiory osobiste. Odbiór osobisty możliwy także kartą. Zamówienia realizowane przez: DotPay, przelew, za pobraniem lub odbiory osobiste. Odbiór osobisty możliwy także kartą.
  • Dla zakupów poniżej 500 zł: 15 zł po przedpłacie, 20 zł za pobraniem.
Dla zakupów powyżej 500 zł darmowa!
Dla ekranów w zależności od płatności i wielkości ekranu 45 - 170 zł. Dla zakupów poniżej 500 zł: 15 zł po przedpłacie, 20 zł za pobraniem. Dla zakupów powyżej 500 zł darmowa! Dla ekranów w zależności od płatności i wielkości ekranu 45 - 170 zł.
  • Instalacja audio-wizualna prosimy o kontakt: sklep@projektohd.pl lub telefonicznie (22) 252 29 03, 503 982 629. Instalacja audio-wizualna prosimy o kontakt: sklep@projektohd.pl lub telefonicznie (22) 252 29 03, 503 982 629.

Linia ekranów projekcyjnych dużego formatu o szerokości od 400 cm do 600 cm, przeznaczona dla najbardziej wymagających użytkowników, dedykowana do profesjonalnych instalacji AV, ze szczególnym uwzględnieniem sal konferencyjncych, widowiskowych oraz auli wykładowych.

Ekrany z napinaczami świadczą o wysiłku jaki firma Adeo Screen wkłada w rozwój nowych, innowacyjnych produktów. Najczęstszym problemem, jaki muszą uwzględniać producenci ekranów jest aspekt płaskości powierzchni projekcyjnej. Jednym z najważniejszych czynników, wpływających na jakość ekranów projekcyjnych są fałdy i zmarszczenia. Ekrany z napinaczami rozwiazują ten problem za pomocą innowacyjnych i oryginalnych systemów, opracowanych i opatentowanych przez pracowników działu badań i rozwoju Adeo Screen. System Tensio różni się od stosowanych na rynku: dwa obciążniki, połączone po obu stronach dolnej listwy ekranu, do których zamocowane są sznurki. System zapewnia idealnie gładką powierzchnię projekcyjną, nawet w przypadku ekranów z wysokim, dodatkowym czarnym pasem na górze ekranu.

Ekrany Tensio Alumax dostępne są w formatach 4:3, 16:9, 16:10, 21:9 z materiałem Vision White (standard), Vision Acoustik oraz Macro Acoustic (transparentna, przepuszczająca dźwięk) Konstrukcja bazuje na aluminiowej rurze o dużej wytrzymałości i odpowiedniej średnicy oraz silniku elektrycznym z momentem obrotowym dopasowanym do rozwijania i zwijania dużej powierzchni materiału projekcyjnego. Taki mechanizm zwijania materiału zapewnia idealnie płaską płaszczyznę, nawet jeśli rozmiary ekranu są znaczne. Kasety wykonane są w całości z aluminium. Każdy ekran wyposażony jest w kompletny zestaw szybkiego montażu, przewodowe sterowanie naścienne oraz podręcznik użytkownika opisujący sposób instalacji.

Istnieje możliwość wyprodukowania ekranu zgodnie z wymiarami klienta ponadto w ekranach z serii Tensio Alumax istnieje możliwośc personalizacji w następujących wariantach.

  • Wymiar powierzchni projekcyjnej: szerokość i wysokość, maksymalnie do 5 m wysokości
  • Rodzaj napędu: tylko standardowy elektryczny
  • Kolor kasety: biały lub czarny
  • Powierzchnie projekcyjne: VisionWhite, VisionAcoustik, Vision MacroAcoustik, z czarnymi ramkami
  • Wysokość czarnego topu: od 10 do 20 cm
  • Strona wysuwu ekranu: przednia lub tylna
  • Strona montażu silnika: prawa lub lewa

Dokładny opis powierzchni projekcyjnych znajduje się na stronie producenta Adeo Screen

Recenzje

Napisz opinię o tym produkcie

Ekran Adeo Tensio Alumax 564x352 (16:10)

Napisz opinię o tym produkcie

16 innych produktów z tej samej kategorii: