myboard.jpgMonitor dotykowy 32-touch myBoard - interaktywny i informacyjny

Monitory interaktywne to kolejny krok w rozwoju technologii interaktywnych, są doskonalszym odpowiednikiem popularnych już w szkołach tablic.

Zalety monitorów są znaczące. Przewyższają tablice m. in. brakiem konieczności współpracy z projektorem multimedialnym i komputerem zewnętrznym, dzięki czemu unikamy problemów z kalibracją sprzętów. Jasny, kontrastowy obraz i wysoka żywotność panelu w porównaniu z parametrami projektora to kolejna zaleta.


Monitory z wbudowanym komputerem OPS stanowią zestaw all-in-one, samowystarczalne urządzenie interaktywne, dodatkowo - przy użyciu statywu - mobilne.


Monitor o przekątnej 65" pozwala już zastąpić standardową 78 calową tablicę. Rozdzielczość matrycy 4k HD to gwarancja doskonałej jakości obrazu a jasność 500 cd/m2 jego wyrazistości. Nakładka dotykowa wykonana jest w niezawodnej technologii pozycjonowania w podczerwieni.


Ekrany zostały wzbogacone o nowe funkcjonalności, jak system Android oraz 32 punkty dotyku. Dla wyższego komfortu pracy z multimediami jedno gniazdo USB zostało zastąpione czterema. Dodano również bardzo użyteczne wejście na karty pamięci oraz gniazdo RJ45.


Monitory występują w wersji z komputerem OPS i3 71007 7ej generacji Intel Core. Monitor interaktywny musi spełniać określone kryteria aby stanowić odpowiednią ofertę dla edukacji. Żywotność panelu 50 tys. godzin to gwarancja długiej, bezawaryjnej pracy. Mocną stroną monitora myBoard jest też jego ekran - szkło hartowane zapewnia trwałość i odporność na mechaniczne uszkodzenia. Matowa powierzchnia antyrefleksyjna eliminuje niepożądane refleksy świetlne, a jej satynowa w dotyku faktura, dająca niesamowity komfort użytkowania i lekkość pisania, przekonuje do swojej wartości.

Na wyposażeniu monitora myBoard znajduje się oprogramowanie interaktywne eMarker. Intuicyjne, z miłym interfejsem, optymalne do interakcji i prezentacji.

Co więcej, wyróżniając swój produkt na tle konkurencji, myBoard wyposaża swoje produkty w aplikację Informer. Zyskuje się dzięki temu dodatkowe, informacyjne zastosowanie ekranu. Nasz szkolny monitor może stać się elektroniczną, interaktywną tablicą ogłoszeniową na czas wywiadówki i większych wydarzeń. Na co dzień możemy używać tego zestawu do emisji szkolnego e-biuletynu, może też redagowanego wspólnie z uczniami?

Kup bez VAT- w zestawie z komputerem OPS szkoła może zakupić monitor VAT 0%.


Monitory to doskonała propozycja dla szkół, uczelni oraz sal szkoleniowych i konferencyjnych. Oprócz korzyści finansowych i funkcjonalnych instytucja zdobywa prestiż nowoczesnej jednostki stawiającej na rozwój i innowacje.

Monitory interaktywne myBoard z serii Grey mają wyjątkowo wytrzymały ekran odporny na wszelkiego rodzaju uderzenia. Doskonale zostało to pokazane na poniższym filmie:


Monitory interaktywne myBoard Grey w różnych wariantach z naszej oferty: