Językowe

Językowe

Aktywne filtry

Językowe

Meble Box

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Meble BOX stanowią część wyposażenia wybranej pracowni z oferty. Produkt nie jest sprzedawany oddzielnie. 

Cena 0,00 zł

Językowe

Pracownia językowa Mentor PC2

Produkt dostępny

Standardowe rozwiązanie do nauki języka obcego łączące wysoką jakość i niezawodność w rozsądnej cenie. Od lat cenione i uznane za swoją funkcjonalność przez użytkowników w wielu szkołach w całym kraju.

Produkt polski - system został opracowany i wyprodukowany w firmie Mentor. Pracownia PC2 to efekt wieloletnich doświadczeń firmy w projektowaniu systemów językowych. Mentor gwarantuje wysoką jakość i niezawodność działania sprzętu oraz solidną opiekę techniczną i serwis u klienta.

Cena dotyczy 16-tu stanowisk.

Cena 16 800,00 zł

Językowe

Pracownia językowa Mentor Advanced

Produkt dostępny

Absolutnie kompletny i integralny system do nauki języków obcych

Najwyższy model laboratorium językowego. Kompleksowe, zintegrowane rozwiązanie hardwarowe z bogatym funkcjonalnie oprogramowaniem. O wyjątkowości stanowią komputerowa jednostka centralna all-in-one, rozbudowane funkcje dialogu „każdy z każdym” oraz pakiet „together” pozwalający nauczycielowi być bliżej uczniów czyli słuchawki bezprzewodowe i sterowanie z tabletu. Advanced jest także wyposażony w moduł umożliwiający połączenie z wielościeżkowym rejestratorem nagrywającym jednocześnie 24 ścieżki audio.

Cena dotyczy 16-tu stanowisk.

Cena 42 000,00 zł

Pracownie językowe, systemy audiowizualne do pracowni językowej

Pracownie językowe, systemy audiowizualne do pracowni językowej dostępne w naszym sklepie internetowym to optymalne wyposażenie każdej liczącej się elektronicznej sali do nauki języków lub sali językowej. Takie sale to dosyć młody wynalazek, który szturmem zdobywa rynek nauki oraz który zrewolucjonizował system nauczania języków obcych. Laboratoria językowe i takież sale posiadają same zalety. Tradycyjna nauka polegająca na zajęciach prowadzonych przez jednego nauczyciela z kilkudziesięcioma uczniami, wykłady, ćwiczenia oraz mogą być na dłuższa metę nieefektywne. W takich warunkach czas, który nauczyciel może poświęcić jednemu uczniowi siłą rzeczy niewiele czasu. Dlatego nasze rozwiązania to tak dobry pomysł. Nasze akcesoria z tej kategorii umożliwią intensywne ćwiczenia grupowe. Dzięki nim wszyscy uczniowie zajmują się tym samym w tym samym czasie. To niesamowicie wysoki skok wydajności edukacji językowej. Pozytywne rezultaty są widoczne już po kilku miesiącach. Z naszym wyposażeniem nauka będzie szła jak z płatka. Sklep internetowy projektorhd.pl serdecznie zaprasza do przeglądnięcia naszej oferty w tej kategorii. 

Pracownie językowe, systemy audiowizualne do pracowni językowej

Pracownie językowe, systemy audiowizualne do pracowni językowej to wysokiej jakości multimedialny sprzęt dla szkoły lub ośrodka szkoleniowego. Laboratoria tego typu to po prostu rozwinięcie stosowanych od lat, bardzo dobrych sposobów nauki. To zalety lekcji indywidualnych przełożone na wieloosobową klasę lub grupę. To doskonałe narzędzie, dzięki któremu język opanowany zostanie lepiej, a efekty będą widoczne szybciej. Nasze urządzenia skupią uwagę uczniów, zachęcą do rozmawiania w języku, wypowiadania się oraz przełamią ich wstyd połączony z oporem. Z pracownią językową skuteczność przyswajania nowej wiedzy zwiększa się nawet o kilkadziesiąt procent w stosunku do nauczania tradycyjnego. Zaś nasze akcesoria i materiały do jej wyposażenia to gwarancja funkcjonalności, jakości i trwałości. To kompleksowe rozwiązanie do prowadzenia atrakcyjnych wizualnie i dźwiękowo oraz zajmujących umysł lekcji. A także do intensywnej, efektywnej i owocnej nauki. 

Pracownie językowe, systemy audiowizualne do pracowni językowej

Pracownie językowe wraz z wyposażeniem to optymalne rozwiązanie, które rozwiąże problemy z nauka języka w bardzo liczebnych klasach. Sam fakt użycia nowoczesnych urządzeń z naszej oferty będzie stanowiła zachętę dla uczniów. Zajęcia w nowoczesnej sali, z nowoczesnym sprzętem automatycznie będą mobilizować do intensywnej edukacji. A to nie wszystko. Użytkowanie zaawansowanych technicznie urządzeń w dużych grupach mobilizuje także wzajemnie. Nasz asortyment to w dużej mierze profesjonalne zestawy interaktywne do pracowni językowych. Tego typu kombinacje pozwalają na jednoczesne oddziaływanie na kilka zmysłów uczącego się jednocześnie. Nasze zestawy to wielozadaniowe, zawierające kilkanaście elementów. Wśród nich znajdują się między innymi dwie tablice interaktywne, dwa projektory, uchwyty ścienne, okablowanie, soundbary, robot interaktywny oraz mata do kodowania.

Tablice interaktywne posiadają dziesięć punktów rozpoznawania dotyku, co umożliwia pisanie, rysowanie i korzystanie z zasobów dziesięciu. To sprzęt typu plug and play, co zupełnie

użytkownikom jednocześnie eliminuje konieczność instalacji dodatkowych sterowników. Boczne przyciski posiadają polskie opisy, co pozwala bezbłędnie rozpoznać i przywołać podstawowe funkcje. Całość sterowana jest przez intuicyjny, praktyczny i wygodny w użyciu program obsługiwany przez systemy Windows w wersjach XP/Vista/7/8/10. Czuła, 

magnetyczna powierzchnia stalowa tablicy pokryta jest specjalnym tworzywem. To  suchościeralna, wytrzymała powierzchnia, doskonała do pisania i projekcji. Taki zestaw w optymalny sposób ożywi oraz spełni swoje podstawowe zadania w każdym laboratorium językowej lub w sali językowej. 

Sklep internetowy projektorhd.pl serdecznie zaprasza.