Moduł WiFi do projektorów BenQ QP01
  • Moduł WiFi do projektorów BenQ QP01

Moduł WiFi do projektorów BenQ QP01

344,00 zł
Brutto
Ilość
Produkt dostępny

  • Zamówienia realizowane przez: DotPay, przelew, za pobraniem lub odbiory osobiste. Odbiór osobisty możliwy także kartą. Zamówienia realizowane przez: DotPay, przelew, za pobraniem lub odbiory osobiste. Odbiór osobisty możliwy także kartą.
  • Zakupy poniżej 500 zł: 15 zł po przedpłacie, 20 zł za pobraniem.
Zakupy powyżej 500 zł darmowa!
Ekranów w zależności od płatności i wielkości ekranu: 45 - 170 zł. Zakupy poniżej 500 zł: 15 zł po przedpłacie, 20 zł za pobraniem. Zakupy powyżej 500 zł darmowa! Ekranów w zależności od płatności i wielkości ekranu: 45 - 170 zł.
  • Instalacja audio-wizualna prosimy o kontakt: sklep@projektohd.pl lub telefonicznie (22) 252 29 03, 503 982 629. Instalacja audio-wizualna prosimy o kontakt: sklep@projektohd.pl lub telefonicznie (22) 252 29 03, 503 982 629.

Transmiter do przesyłania strumieniowego wideo BenQ QCast został zaprojektowany z myślą o zwiększeniu rozrywki multimedialnej, dostarczając treści cyfrowe przechowywane na urządzeniach mobilnych opartych na systemach iOS lub Android, a także z komputerem PC, na dużym ekranie, co pozwala lepiej dzielić się z rodziną i przyjaciółmi! Prosta i łatwa w użyciu aplikacja QCast umożliwia przesyłanie zdjęć, filmów, dokumentów, stron internetowych i sesji wideo na dowolnym urządzeniu wyświetlającym * w jakości obrazu 1080p (30 klatek na sekundę). Wybierając bezprzewodowe rozwiązanie tapNshow z bezprzewodowym rozwiązaniem NFC, możesz się połączyć szybko bez wprowadzania dodatkowych ustawień. Połączenie przez Miracast oferuje swobodę odzwierciedlania pożądanej zawartości za pośrednictwem dowolnego projektora BenQ **. Dodatkowo istnieje możliwość przesyłania strumienia bezpośrednio z chmury przez DLNA lub wyświetlania plików lokalnych z połączeniem Wifi * Instalacja i działanie QCast może się różnić w zależności od urządzenia wyświetlającego.
** Odpowiednie także do innych urządzeń wyświetlających, w tym monitorów LCD i telewizorów

Recenzje

Napisz opinię o tym produkcie

Moduł WiFi do projektorów BenQ QP01

Napisz opinię o tym produkcie

8 innych produktów z tej samej kategorii: