Monitor NEC MultiSync EA273WMi 27 cali


Nowy

1 950,00 zł z VAT


5 sztuk

10 polecanych produktów

Pozostałe produkty z tej samej kategorii.
NEC MultiSync EA273WMi to 27-calowy monitor, wyposażony w wyjątkowo cienki panel IPS o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080) z podświetleniem LED. Zastosowana matryca zapewnia szerokie kąty widzenia oraz doskonałe odwzorowanie barw. Obraz wyświetlany jest w proporcjach 16:9 przy maksymalnej liczbie 16,7 mln kolorów.

Czas reakcji to zaledwie 6 ms, natomiast kontrast kształtuje się na poziomie 1000:1. Dzięki tym parametrom obraz jest niezwykle ostry i nasycony.

Duże możliwości regulacji parametrów technicznych pozwalają na łatwe dostosowanie stanowiska pracy do indywidualnych wymagań użytkownika. Regulowana stopka umożliwia zmianę wysokości panelu w zakresie 13 cm, natomiast sam panel można obracać zarówno w poziomie, jak i pochylać w górę i w dół. Funkcja Pivot pozwala na zmianę widoku z trybu krajobrazowego na tryb portretowy. Standard VESA daje możliwość powieszenie monitora na ścianie.

Źródła obrazu można podłączyć do urządzenia za pomocą złącza analogowego VGA oraz cyfrowych DisplayPort, DVI i HDMI. Dodatkowo produkt posiada 5 portów USB 2.0 i wbudowane głośniki o mocy 1 W. Dostępny jest w kolorze czarnym.

Brak opinii

Napisz recenzję

Monitor NEC MultiSync EA273WMi 27 cali

Monitor NEC MultiSync EA273WMi 27 cali

Produkt dodany do porównania.