Ostatnie wpisy

Monitor NEC MultiSync EA275WMi 27 cali


Nowy

2 880,00 zł z VAT


5 sztuk

30 polecanych produktów

Pozostałe produkty z tej samej kategorii.
NEC MultiSync EA275WMi to 27-calowy monitor wyposażony w panel IPS o rozdzielczości 2560 x 1440 z podświetleniem LED. Zastosowana matryca zapewnia naturalne odwzorowanie barw oraz wysoką szczegółowość. Obraz wyświetlany jest w proporcjach 16:9 przy maksymalnej liczbie 16,7 mln kolorów.

Krótki czas reakcji wynoszący jedyne 6 ms oraz wysoki kontrast na poziomie 1000:1 sprawiają, że wyświetlane obrazy są niezwykle ostre i nasycone.

Monitor posiada regulowaną stopkę, która pozwala na zmianę wysokości panelu w zakresie 13 cm. Ekran można pochylać zarówno w górę i w dół, jak również obracać w poziomie. Funkcja Pivot pozwala na szybką zmianę orientacji obrazu z trybu krajobrazowego na tryb portretowy, co przydaje się szczególnie w pracy z tekstem. Standard VESA daje możliwość powieszenia monitora na ścianie.

Źródła obrazu można podłączyć do monitora za pomocą złączy DisplayPort, HDMI oraz DVI. Dodatkowo znajdują się tutaj 4 wbudowane porty USB, które umożliwiają podłączenie najpotrzebniejszych akcesoriów. Urządzenie posiada również głośniki o mocy 1 W. Produkt dostępny jest w kolorze czarnym.

Brak opinii

Napisz recenzję

Monitor NEC MultiSync EA275WMi 27 cali

Monitor NEC MultiSync EA275WMi 27 cali

Produkt dodany do porównania.