• Projektor 4K UHD do kina domowego Optoma UHD51
  • Projektor 4K UHD do kina domowego Optoma UHD51
  • Projektor 4K UHD do kina domowego Optoma UHD51
  • Projektor 4K UHD do kina domowego Optoma UHD51

Projektor Optoma UHD51A do kina domowego 4k Ultra HD z Amazon Alexa

Zastosowanie projektora   
do kina domowego
Rozdzielczość natywna 4k UHD (3860 x 2160)
Kontrast 500 000 :1
Jasność 2 400 ANSI lumenów
7 840,00 zł
Brutto
Ilość
Produkt dostępny

  • Zamówienia realizowane przez: DotPay, przelew, za pobraniem lub odbiory osobiste. Odbiór osobisty możliwy także kartą. Zamówienia realizowane przez: DotPay, przelew, za pobraniem lub odbiory osobiste. Odbiór osobisty możliwy także kartą.
  • Dla zakupów poniżej 500 zł: 15 zł po przedpłacie, 20 zł za pobraniem.
Dla zakupów powyżej 500 zł darmowa!
Dla ekranów w zależności od płatności i wielkości ekranu 45 - 170 zł. Dla zakupów poniżej 500 zł: 15 zł po przedpłacie, 20 zł za pobraniem. Dla zakupów powyżej 500 zł darmowa! Dla ekranów w zależności od płatności i wielkości ekranu 45 - 170 zł.
  • Instalacja audio-wizualna prosimy o kontakt: sklep@projektohd.pl lub telefonicznie (22) 252 29 03, 503 982 629. Instalacja audio-wizualna prosimy o kontakt: sklep@projektohd.pl lub telefonicznie (22) 252 29 03, 503 982 629.

DO PRODUKTU POLECAMY JESZCZE:

Żywe szczegóły w projektorze Optoma UHD51 4K Ultra HD

Projektor UHD51 to najwyższa, domowa rozrywka, dzięki obrazom w jakości kinowej 4K. Możesz dosłownie zanurzyć się w świecie Ultra HD. Projektor Optoma UHD51 na pewno docenią fani telewizji, filmów i gier, ponieważ gwarantuje on doskonałą głębie kolorów, lśnienie kontrastu i krystalicznie czyste szczegóły. To wszystko tworzy zaskakująco wciągające wrażenia. Projektor wyposażony został w najnowszą technologię: szczyci się między innymi zgodnością z High Dynamic Range (HDR), wsparciem HDCP 2.2 i technologią interpolacji klatek PureMotion, która eliminuje efekty drgania i rozmazywania obrazu. Koło kolorów RGBRGB to zapewnienie dokładnego odwzorowania kolorów w 100% Rec.709 - umożliwia to praktycznie idealne odtworzenie obrazu na dużym ekranie w domowym zaciszu.

Rozdzielczość 4K UHD

Rozdzielczość Ultra HD 4K, w którą wyposażony jest projektor Optoma UHD51 to 4 razy więcej szczegółów niż w rozdzielczości Full HD. Dzięki temu obraz jest ostrzejszy, bogatszy w kolory, a co za tym idzie bardziej rzeczywisty. Większa głębia obrazu pozwala na oglądanie z mniejszej odległości bez męczenia wzroku.

Kompatybilność HDR

Dzięki kompatybilności z HDR, projektory Optoma pozwalają dostrzec znacznie więcej tekstur i szczegółów. Wszystkie obiekty wyglądają żywiej i solidniej, a dodatkowe szczegóły zwiększają głębie obrazu. Zyskujemy wrażenie spoglądania przez okno.

Wspaniałe kolory

Kto nie chciałby oglądać filmów czy grać w gry komputerowe z oszałamiającymi kolorami? Takie są kolory oferowane przez Optoma UHD51 4K Ultra HD. Wysokie parametry pozwalają na wyświetlenie dowolnych treści, w dowolnym miejscu. Te domowe projektory potrafią odzwierciedlić dokładną gamę kolorów Rec.709, która jest międzynarodowym standardem HDTV. Dzięki temu Optoma może zagwarantować dokładną reprodukcję kinowych barw, tak, jak chciał tego reżyser lub bardziej nasycone kolory, które pozwalają uzyskać dynamiczny obraz, doceniany przez fanów gier komputerowych i filmów animowanych.

Pionowe przesunięcie obiektywu

Dzięki funkcji przesunięcia obiektywu ułatwiasz sobie jego montaż zyskując szerszy zakres możliwości umiejscowienia projektora. To łatwy sposób na ustawienie projektora w pomieszczeniu i zwiększenie wyboru przy doborze opcji rozmiaru ekranu.

PureMotion w Optoma UHD51

Optoma UHD51 wyposażony jest w wyrafinowaną technologię interpolacji klatek PureMotion. Dzięki zastosowaniu zaawansowanego przetwarzania kontroli ruchu wyeliminowany został efekt rozmazania i drgania obrazu nawet podczas szybkich akcji na ekranie.

Ultra szczegółowy

Krystalicznie czysty i ostry jak brzytwa obraz? To jest możliwe! Technologia Ultra HD zapewnia wierne odtworzenie obrazu na ekranie.

PureColour

To tryb, który pozwala na odwzorowanie bardziej szczegółowych odcieni kolorów. Dzięki PureColour uzyskany obraz jest naturalny - ma żywe, dobrze wyważone barwy.

Full 3D

Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, również konsol gier, odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D.

System zarządzania kolorami (CMS)


Wyświetlaj dokładne, rzeczywiste barwy najlepiej dopasowane do miejsca projekcji. Ta unikalna funkcja daje elastyczność precyzyjnego dostrajania ustawień kolorów zgodnie ze standardem 709 – dla optymalnej precyzji.

Tryby ISF

Tryb ISF umożliwia zapisanie skalibrowanych ustawień trybu dziennego i nocnego, żeby uzyskać jak najwyższą jakość obrazu.

24p

Filmy w większości nagrywane są z szybkością klatkowania 24 klatek na sekundę (fps). Projektory Optoma, aby zachować czystość oryginalnego obrazu, potrafią przyjmować źródła sygnału High Definition przy 24 fpm i wyświetlać filmy tak, jak chciał tego reżyser.

Wbudowany głośnik

Projektor Optoma UHD51 został wyposażony we wbudowany głośnik o wyjątkowej jakości dźwięku. Nie musisz kupować dodatkowych głośników zewnętrznych!

Amazon Alexa

Znany po prostu jako Alexa, jest wirtualnym asystentem opracowanym przez Amazon , używanym po raz pierwszy w Amazon Echo i inteligentnych głośnikach Amazon Echo Dot opracowanych przez Amazon Lab126 . Jest zdolny do interakcji głosowych, odtwarzania muzyki, tworzenia list rzeczy do zrobienia, ustawiania alarmów , przesyłania strumieniowego podcastów, odtwarzania książek audio i dostarczania informacji o pogodzie, ruchu, sporcie i innych informacji w czasie rzeczywistym, takich jak wiadomości. Alexa może również kontrolować kilka inteligentnych urządzeń wykorzystujących się jako system automatyki domowej . Użytkownicy mogą rozszerzyć możliwości Alexa, instalując „umiejętności” (dodatkowe funkcje opracowane przez zewnętrznych dostawców, w innych ustawieniach częściej nazywane aplikacjami, takimi jak programy pogodowe i funkcje audio).

Typ projektora
DLP
Format obrazu (natywny)
16:9
Rozdzielczość
3840x2160 (UHD)
Dokładna jasność [lm]
2400 ANSI lumenów
Dokładna jasność [lm]
2400 ANSI lumenów
Kontrast
500 000:1
Zoom
x1.3
Żywotnośc lampy
godz. 4000 (Jasny), 15000 (Dynamiczny), 10000 (Eco)
Zastosowanie projektora
Kino domowe
Pobór mocy
Zużycie energii (tryb czuwania) 0.5WZużycie energii (minimalne) 249WZużycie energii (maksymalne) 305W
Złącza wejścia / wyjścia
2 x HDMI 2.0, 1 x VGA (YPbPr/RGB), 1 x Audio 3.5mm1 x Audio 3.5mm, 1 x S/PDIF, 1 x USB-A power 1.5A1 x Obsługa USB-A, 1 x RS232, 1 x RJ45, 1 x 12V trigger
Akcesoria standardowe
Osłona obiektywu Przewód zasilający Pilot + 2x baterie AAA Podstawowy podręcznik użytkownika
Głośniki
2 x 5 W
Natężenie hałasu
25dB
Wymiary
392 x 281 x 118 mm
Gwarancja
24 miesiące, producenta
Producent projektora
Optoma
Przedziały Jasność [lm]
2001 - 3000
Waga
5,2 kg
Kolor
Czarny
Lens Shift
+/-10 %
Inne
Podświetlany pilot
Lens Shift
Pionowy
HDMI
Tak

Recenzje

Napisz opinię o tym produkcie

Projektor Optoma UHD51A do kina domowego 4k Ultra HD z Amazon Alexa

Zastosowanie projektora   
do kina domowego
Rozdzielczość natywna 4k UHD (3860 x 2160)
Kontrast 500 000 :1
Jasność 2 400 ANSI lumenów

Napisz opinię o tym produkcie

16 innych produktów z tej samej kategorii: