Projektor Optoma ML750st krótkoogniskowy ultra kompaktowy lekki

Zastosowanie projektora   
krótkoogniskowy przenośny
Rozdzielczość natywna WXGA (1280x800 pikseli)
Kontrast 20 000 :1
Jasność 800 ANSI lumenów

2 390,00 zł
Brutto
Ilość
Produkt dostępny

  • Zamówienia realizowane przez: DotPay, przelew, za pobraniem lub odbiory osobiste. Odbiór osobisty możliwy także kartą. Zamówienia realizowane przez: DotPay, przelew, za pobraniem lub odbiory osobiste. Odbiór osobisty możliwy także kartą.
  • Zakupy poniżej 500 zł: 15 zł po przedpłacie, 20 zł za pobraniem.
Zakupy powyżej 500 zł darmowa!
Ekranów w zależności od płatności i wielkości ekranu: 45 - 170 zł. Zakupy poniżej 500 zł: 15 zł po przedpłacie, 20 zł za pobraniem. Zakupy powyżej 500 zł darmowa! Ekranów w zależności od płatności i wielkości ekranu: 45 - 170 zł.
  • Instalacja audio-wizualna prosimy o kontakt: sklep@projektohd.pl lub telefonicznie (22) 252 29 03, 503 982 629. Instalacja audio-wizualna prosimy o kontakt: sklep@projektohd.pl lub telefonicznie (22) 252 29 03, 503 982 629.

ML750ST bazuje na popularnym projektorze LEDowym ML750e, ale został zaprojektowany z obiektywem krótkiego rzutu, aby uczynić go jeszcze bardziej elastycznym dla organizowania w różnych miejscach spotkań, prezentacji i projekcji filmów. Ten miniaturowy projektor waży tylko 420g i posiada wygodną torbę w zestawie.


Dla biznesu

Rób prezentacje bez użycia laptopa dzięki wbudowanemu odtwarzaczowi multimedialnemu, natywnej przeglądarce do plików Office, gniazdu do kart microSD i portowi USB, lub wyświetlaj materiały bezprzewodowo z urządzenia mobilnego przy użyciu darmowej aplikacji HDCast Pro i opcjonalnego adaptera bezprzewodowego USB. ML750ST możesz nawet używać do wyświetlania cyfrowych ekspozycji, ponieważ projektor można zamontować praktycznie w każdej pozycji. Technologia LED zapewnia dokładne odwzorowanie kolorów (Rec709), długą żywotność i obsługę trybu portretowego.


Do domu

Kompaktowy projektor ML750ST idealnie nadaje się do oglądania filmów HD bezpośrednio z karty microSD, nośnika USB lub z wbudowanej pamięci. Wejście HDMI umożliwia podłączenie najnowszych laptopów, komputerów stacjonarnych, konsol do gier i odtwarzaczy Blu-ray™, a technologia Mobile High-Definition Link (MHL) pozwala użytkownikom na wyświetlanie treści bezpośrednio z urządzenia mobilnego obsługującego MHL. Małe opóźnienie wejścia (17ms) i szybki czas reakcji sprawiają, że ten rozrywkowy projektor daje graczom przewagę nad przeciwnikami.

Krótki rzut

Dzięki obiektywowi krótkiego rzutu, możesz wyświetlić imponujący obraz o przekątnej 100” z odległości niewiele ponad metra. Umożliwia to umieszczenie projektora bliżej ściany, redukując cienie, co ułatwia prezentację.

Technologia LED

Projektory LED Optoma wykorzystują indywidualne czerwone, zielone i niebieskie moduły LED do wyświetlania obrazu bez potrzeby stosowania koła barwnego.

Oświetlenie LED pozwala osiągnąć stałe parametry jasności i kolorów przy zwiększonej wydajności, zachowując jakość obrazu jak w dniu zakupu. Niezwykle długa żywotność diod (do 20 000 godzin) gwarantuje, że oświetlenie jest zawsze czyste i jasne.

W wielu przypadkach, postrzegana jasność projektora LED może być nawet dwukrotnie większa niż jasność podobnego projektora lampowego. Specyfikacje jasności LED* umożliwiają lepsze porównanie z projektorami lampowymi, które nie czerpią korzyści ze zwiększenia postrzeganej jasności dzięki efektowi Helmholtza-Kohlrauscha (HK).

Jasne, żywe obrazy – Rec709

Idealny do prezentacji biznesowych, oglądania filmów i wyświetlania grafiki, projektor LED ML750ST oferuje szeroką gamę barw, wspaniałe nasycenie kolorów i wyjątkową jasność tak, aby tworzyć intensywne a przy tym dokładnie odzwierciedlone kolory zgodne ze standardem Rec709.

colgamcontrol.jpg

Kalibracja automatyczna LED

Ten mały projektor posiada wbudowany czujnik, który automatycznie kalibruje diody LED przy każdym włączeniu projektora. Pozwala to osiągnąć stałe parametry kolorów i zachowuje jakość obrazu jak w dniu zakupu przez cały okres użytkowania, oszczędzając użytkownikowi kosztownych kalibracji.

MHL

Zamień swój projektor w inteligentne urządzenie wyświetlające podłączając do niego smartfon lub tablet jednym kablem MHL*, aby móc oglądać prezentacje i dokumenty, strumieniować wideo i pokazywać zdjęcia na dużym ekranie.

*Podłączenie do niektórych urządzeń może wymagać dodatkowych przewodów i adapterów sprzedawanych osobno.

ML550_MHL.jpg

Projekcja 360°

Obrazy można wyświetlać pionowo w pełnym zakresie 360°, włącznie z odtwarzaniem na suficie lub podłodze.

HDCast Pro – prezentowanie bezprzewodowe (opcja)

Prezentuj treści bezprzewodowo z urządzenia mobilnego lub laptopa przy użyciu opcjonalnego adaptera Wi-Fi USB i darmowej aplikacji HDCast Pro. Aplikacja HDCast Pro, dostępna na systemy Android, iOS, Windows i Mac, daje swobodę bezprzewodowego strumieniowania wideo, zdjęć, audio i dokumentów. Pozwala także na robienie adnotacji na plikach, wyświetlanie stron internetowych oraz wykorzystywanie kamery urządzenia mobilnego/komputera jako wizualizer dla jeszcze większego poczucia współpracy.

Cyfrowe ekspozycje

Projektor doskonale nadaje się do wyświetlania cyfrowych ekspozycji, ponieważ można go zamontować dosłownie w dowolnej orientacji i może automatycznie odtwarzać pliki wideo lub prezentacje zdjęć bezpośrednio z karty microSD od razu po włączeniu projektora. Korzystając z funkcji wyłącznika czasowego, można nawet ustawić projektor, aby wyłączał się po określonym okresie pracy.

Natychmiastowe włączanie/wyłączanie

Dzięki wykorzystaniu technologii LED umożliwiającej natychmiastowe włączanie i wyłączanie, ML750ST jest gotowy na szybką, przenośną projekcję Plug-and-Play.

Odtwarzacz multimedialny i wbudowana przeglądarka do plików Office

Rób prezentacje i wyświetlaj pliki Microsoft Office i Adobe PDF bezpośrednio z projektora, bez potrzeby laptopa ani komputera stacjonarnego, dzięki wbudowanemu odtwarzaczowi multimedialnemu. Wystarczy skopiować dokumenty, obrazy lub wideo na kartę microSD, pamięć USB lub pamięć wewnętrzną, i już można wyświetlać je na dużym ekranie.*

*Nie są obsługiwane animacje Microsoft Office PowerPoint. Aby uzyskać pełną listę obsługiwanych rodzajów plików, prosimy pobrać instrukcję obsługi. Karta microSD ani pamięć USB nie są dołączone do zestawu. Obsługa SDHC do 64GB.

presentationdocumentmedia.jpg

Automatyczna korekcja trapezu

Automatyczna korekcja trapezu pomaga zapewnić, aby wyświetlany obraz zawsze pasował do powierzchni projekcyjnej.

Gwarancja kolorów

Firma Optoma jest na tyle pewna, że jakość barw obrazu pozostanie na tym samym poziomie co w dniu zakupu, że udziela na nią pięcioletniej gwarancji.

colourguarantee.jpg

Projekcja w trybie portretowym

Projektor można obrócić o 90 stopni i wyświetlać obraz w trybie portretowym doskonałym dla cyfrowych ekspozycji. Świetne rozwiązanie, gdy nie jest wymagana projekcja pozioma.

Typ projektora
DLP
Format obrazu (natywny)
16:10
Rozdzielczość
1280x800 (WXGA)
Dokładna jasność [lm]
Jasność diod LED 800*
Kontrast
20 000:1
Zoom
Stała ogniskowa
Żywotnośc lampy
20,000 (żywotność diod LED) (hrs)
Zastosowanie projektora
Dla edukacji
Zastosowanie projektora
Biurowe
Pobór mocy
Tryb jasny 77W / 0.5W w trybie czuwania)
Złącza wejścia / wyjścia
HDMI + MHL v2.0, złącze Universal I/O - VGA, gniazdo kart microSD, port USB-A (czytnik/WiFi), wyjście audio
Akcesoria standardowe
Torba, przewód zasilający, kabel Universal I/O, pilot, bateria, ulotka szybkiego startu
Akcesoria opcjonalne
Bezprzewodowe okulary 3D, statyw
Głośniki
1,5 W
Natężenie hałasu
22dB
Wymiary
112,5 x 123 x 57 mm
Gwarancja
24 miesiące, producenta
Producent projektora
Optoma
Przedziały Jasność [lm]
poniżej 1001
Waga
0,42 kg
Kolor
Biały
Kolor
Czarny

Recenzje

Napisz opinię o tym produkcie

Projektor Optoma ML750st krótkoogniskowy ultra kompaktowy lekki

Zastosowanie projektora   
krótkoogniskowy przenośny
Rozdzielczość natywna WXGA (1280x800 pikseli)
Kontrast 20 000 :1
Jasność 800 ANSI lumenów

Napisz opinię o tym produkcie

8 innych produktów z tej samej kategorii: