Akcesoria do tablic interaktywnych

Akcesoria do tablic interaktywnych

Aktywne filtry

Akcesoria do tablic interaktywnych

Pisak do tablic interaktywnych RPN6

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Pisak interaktywny dualpen RPN6 – przeznaczony do pracy w trybie interaktywnym Dual. Standardowo jest dołączony do tablicy interaktywnej DualBoard wraz z pisakiem RPN5. Pisak ten umożliwia jednoczesną pracę na tablicy dwóm osobom. Jest połączeniem funkcjonalności myszki z cechami pisaka graficznego.

Cena 279,00 zł

Akcesoria do tablic interaktywnych

Pisak do tablic interaktywny RPN5

Produkt dostępny

Pisak interaktywny RPN5 – jest standardowym pisakiem interaktywnym do tablic Interwrite, DualBoard, Mobi i Mobi View. Ujednolicenie pisaków daje jeszcze większą korzyść dla użytkowników. Dzięki temu możemy na zmianę korzystać z powierzchni Mobi, jak i tablicy interaktywnej DualBoard bez konieczności wymiany pisaków.

Cena 279,00 zł

Akcesoria do tablic interaktywnych

Zestaw komunikacji RF do Tablic TouchBoard Plus

Produkt dostępny

Zestaw komunikacji bezprzewodowej do tablicy Touch Board II to bezprzewodowe połączenie tablicy interaktywnej z komputerem bez konieczności używania kabli. Komunikacja pomiędzy tablicą interaktywną i komputerem odbywa się drogą radiową.

Do tablicy interaktywnej podłącza się niewielkich rozmiarów nadajnik, a do wejścia USB w komputerze wkłada się odbiornik wielkości Pendrive. To zapewnia sprawne połączenie  w odległości do 15 m.

Moduł pracuje na częstotliwości 2.4 GHz.

Cena 527,00 zł

Akcesoria do tablic interaktywnych

Radiowy moduł komunikacji bezprzewodowej DualBoard I Board

Produkt dostępny

Komunikacja bezprzewodowa do tablic DualBoard oraz starszych modeli Interwrite Board to moduł radiowy w formie zestawu nadajnik-odbiornik. Podłączony do tablicy interaktywnej, umożliwia transmisję danych bezprzewodowo czyli bez konieczności używania kabla USB. Do tablicy interaktywnej podłącza się niewielkich rozmiarów nadajnik, a do wejścia USB w komputerze wkłada się odbiornik wielkości Pendrive. To zapewnia sprawne połączenie  między urządzeniami o zasięgu do 15 m. Komunikacja bezprzewodowa do tablicy DualBoard pracuje na częstotliwości 2.4GHz. To urządzenie nie współpracuje z tablicą interaktywną Touch Board. Do Tablicy Touch Board jest dedykowany moduł komunikacji bezprzewodowej.Cena 480,00 zł