Uchwyty

Uchwyty

Aktywne filtry

Uchwyty do montażu projektorów full hd, stabilne i bezpieczne

Uchwyty do montażu projektorów full hd to kategoria, w której zgromadziliśmy dla Państwa szeroki wybór urządzeń instalacyjnych, zapewniających stabilny montaż i niezawodne mocowanie praktycznie każdego rzutnika. A do tego w praktycznie każdym miejscu. Czy to ściana, sufit, czy podłoga. Dla naszych uchwytów montażowych nie ma rzeczy niemożliwych. Dzięki swym parametrom oraz technologii wykonania, są niemalże synonimem stabilnego i niczym nie zakłóconego obrazu z rzutnika. Nasz asortyment w tej kategorii to przede wszystkim uznana technologia, świetne materiały oraz doskonała, solidna konstrukcja umożliwiająca regulację we wszystkich płaszczyznach. To jakość sama w sobie urzekająca także swoją estetyką. Razem z projektorem będą stanowić specjalistyczny i profesjonalny sprzęt, jednocześnie będąc ciekawym elementem wystroju sali projekcyjnej. Oferujemy szeroki wybór uchwytów oraz akcesoriów do nich. Sklep internetowy projektorhd.pl serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą.

Uchwyty do montażu projektorów full hd to wygodna regulacja

Uchwyty do montażu projektorów full hd to asortyment, który z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów. Nasze akcesoria w tej kategorii to profesjonalne projekty, które umożliwiają bardzo precyzyjną regulację pozycji projektora, z jednoczesnym maksymalnym uproszczeniem procesu regulacji obrazu. Opatentowane mechanizmy uchwytów, zapewniają bardzo dokładne ustawienie pochyłu oraz przechyłu projektora za pomocą dwóch pokręteł ręcznie lub z użyciem śrubokręta krzyżakowego. Pozycja projektora zostaje zachowana nawet po demontażu projektora w celach serwisowych oraz późniejszym, ponownym montażu. Nasze uchwyty nie ograniczają pozycji ani miejsca, w którym można umocować rzutnik. Umożliwiają  niezależną regulację pochylenia, przechylenia czy regulację obrotu. Dzięki dodatkowym adapterom dołączonym do zestawu, wiele z nich można zamontować zarówno na ścianie, jak i na suficie. Same uchwyty są wykonane w wysokiej jakości materiałów, posiadających wszystkie niezbędne certyfikaty oraz wyniki badań laboratoryjnych. Są to urządzenia bezpieczne, wytrzymałe, pochodzące od uznanych i wiodących na rynku producentów. Z pewnością będą służyć przez długi czas. Serdecznie zapraszamy.

Uchwyty do montażu projektorów full hd projektora na suficie, na ścianie, wszędzie

Uchwyty do montażu projektorów full hd w sklepie projektorhd.pl to duży wybór chwytników oraz elementów do nich, które w profesjonalny sposób zapewnią solidne mocowanie każdemu stacjonarnemu rzutnikowi. Nasze  uchwyty do projektorów multimedialnych z pewnością nie zawiodą Państwa oczekiwań, mile zaskakując swoją ceną, ergonomią i wykonaniem. Najczęstszym wyborem podczas instalacji rzutnika w sali lub auli jest montaż na suficie, dlatego największą ilość artykułów w tej kategorii w naszym sklepie stanowią uchwyty sufitowe do projektorów oraz uchwyty przysufitowe do projektorów. W przypadku montowania rzutnika na ścianie polecić możemy nasze uchwyty ścienne do projektorów. Ich bardzo dobre parametry oraz spory udźwig dają możliwość montażu na każdej pionowej powierzchni, tam gdzie to możliwe i potrzebne. Z kolei dla tych Klientów, którzy nie wiedzą dokładnie jak zamontują rzutnik lub chcą mieć możliwość wyboru, przygotowaliśmy uchwyty ścienno – sufitowe do projektorów oraz uchwyty uniwersalne do projektorów. 

Posiadamy także asortyment pomagający w instalacji samej powierzchni, na której wyświetlany jest obraz – są to na przykład  dystansowniki do ekranów. Pomogą one wszędzie tam, gdzie montażowi ekranu przeszkadzają różnego rodzaju nierówności czy przeszkody. Regulacja oraz duży udźwig umożliwią montaż ekranu nawet w bardzo nietypowych miejscach. Dla tych, którzy czują się na siłach i chcą zamocować swój rzutnik samodzielnie, przygotowaliśmy ponadto zestawy do montażu ściennego projektorów. Dzięki nim mogą Państwo bez problemu zainstalować sprzęt nawet bez udziału fachowca. W razie jakichkolwiek problemów lub pytań chętnie posłużymy pomocą. Sklep internetowy projektorhd.pl serdecznie zaprasza.