Projektory z Androidem

Projektory z Androidem

Aktywne filtry

Projektory 4K UHD

Benq Projektor TK850i DLP 4K 3000ANSI/30000:1/HDMI Android TV

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Zastosowanie projektora   
do kina domowego, filmów, sportu
Rozdzielczość natywna 4k UHD (3840x2160 pikseli)
Kontrast 30 000 :1
Jasność 3 000 ANSI lumenów

Pudełko otwarte projektor nowy z pełną gwarancją 

Cena 6 299,00 zł

Projektory bezprzewodowe

Projektor Xgimi MoGo 2 PRO smart tv przenośny

Produkt dostępny
Zastosowanie projektora   
do kina domowego
Rozdzielczość natywna FullHD (1920 x 1080) z interpolacją do 4k UHD
Żywotność lampy
2 5000 h
Jasność 400 ANSI lumenów
Cena 2 799,00 zł

Projektory mobilne / miniprojektory

Projektor Acer AOPEN QH11

Obecnie brak na stanie

Zastosowanie projektora   
do kina domowego mobilny 
Rozdzielczość natywna HD (1280 x 720)
Kontrast
1 000:1
Jasność 200 ANSI lumenów

Cena 815,00 zł

Projektory do domu

Projektor Epson EF-100B do kina domowego przenośny laserowy

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Zastosowanie projektora   
do kina domowego, przenośny laserowy
Rozdzielczość natywna HDReady/WXGA (1280 x 800)
Żywotność lampy
20 000 godzin
Jasność 2000 ANSI lumenów
Kontrast 2 500 000:1
Cena 3 894,00 zł

Projektory full hd do kina domowego, poczujesz się jak w prawdziwym kinie

Projektory full hd do kina domowego to popularne urządzenia przeznaczone do użytku w mieszkaniach i nowoczesnych domach. Dzięki nim i z pomocą wyspecjalizowanych sprzedawców, możemy swoje cztery ściany zmienić w przyzwoitą salę kinową. Niektóre droższe modele projektorów pod względem jakości obrazu z powodzeniem potrafią zastąpić telewizor, a każdy z nich pod kątem możliwości uzyskania przekątnej obrazu jest praktycznie bez konkurencyjny. Projektory do kina domowego w dzisiejszych czasach to nowoczesne urządzenia, które z powodzeniem dostarczą Państwu wrażeń wizualnych nie gorszych niż te z sali kinowej. Szereg unikalnych technologii w nich zastosowanych pozwolą Państwu na rodzinne, niezapomniane seanse filmowe i nie tylko. Nasze projektory zapewnią najwyższą jakość inteligentnej rozrywki domowej dzięki wielu nowoczesnym rozwiązaniom w nich zastosowanych. To nie tylko prawdziwa uczta dla oka, ale także przygoda, emocje i niezapomniane doświadczenia zmysłowe. Sklep internetowy projektorhd.pl serdecznie zaprasza do zapoznania się z jego ofertą.

Projektory full hd do kina domowego to wysoka jakość obrazu i trwałość

Projektory full hd do kina domowego to technologiczne cuda, które dostarczą Państwu niemalże magicznych doznań podczas oglądania filmów, koncertów, zdjęć, prezentacji lub dokumentów. Wysoką jakość zapewni szereg nowoczesnych technik, dzięki którym każda sesja z naszymi projektorami będzie prawdziwą ucztą dla wzroku i nie tylko. Większość naszych urządzeń pracuje w wysokiej rozdzielczości (przynajmniej w HD, zazwyczaj 4K i UltraHD). Potrafią one także optymalizować „w górę” materiały w rozdzielczościach niższych. Niezwykłą jakość obrazu gwarantuje także technologia (High Dynamic Range) pozwalająca uzyskać optymalny obraz poprzez zwiększenie współczynnika kontrastu oraz zwiększenie nasycenia kolorów. HDR to także obraz  dużo bardziej naturalny i intensywny, a przez to bardziej wciągający. Z kolei technologia 3LCD pozwala na idealne odwzorowanie kolorów dzięki emitowaniu równie silnego strumienia światła białego, jak i barwnego. Zwiększa to kontrast, eliminuje efekt tęczy i sprawia, że obraz jest jeszcze lepszej jakości. 

Ponadto zastosowane w naszych projektorach funkcje interpolacji klatek i optymalizacji szczegółów gwarantują, że wyświetlane obrazy są ostre, a przejścia między nimi płynne, nawet w najszybszych scenach akcji. Technologia interpolacji klatek polega na wstawianiu nowych klatek między oryginalne, dzięki czemu rozmycie obiektów w ruchu jest mniejsze. Pozwala to wyeliminować efekt rozmycia obrazu i sprawia, że dynamiczne sceny są bardziej płynne i ostre. Dodajmy do tego  wszystkiego jeszcze sekwencyjne wyświetlanie kolorów dzięki technologii DLP, bardzo szeroką gamę kolorów, płynne odwzorowanie scen akcji. Ponadto bezprzewodowe odtwarzanie oraz niezawodność obliczaną na 7 lat. Wszystko to sprawia, że wybór naszych projektorów to optymalna opcja dla tych wszystkich, którym zależy na jakości za rozsądną cenę. Zapraszamy.

Nie wiesz jaki projektor full hd do kina domowego wybrać?

Projektory full hd do kina domowego oferowane przez sklep projektorhd.pl to wysokiej jakości urządzenia, które z pewnością z nawiązką spełnią Państwa oczekiwania odnośnie jakości. Jednocześnie oferowaną za przystępną cenę. To projektory do kina domowego dla każdego. Wśród nich znajdą Państwo projektory fullHD oraz projektory 4K Ultra HD. A nawet projektory 8K. Dla tych z Państwa, którzy obawiają się, że niższe rozdzielczości będą na nich źle wyglądać, mamy dobrą wiadomość – nasze urządzenia to zazwyczaj projektory z optymalizacją 4K i nie tylko. Nasz sprzęt posiada także szeroką gamę zastosowań. To nie tylko kino domowe czy przeglądanie wysokiej jakości zdjęć. W naszej ofercie znajda Państwo także projektory do oglądania sportu i filmów, projektory do grania oraz projektory dla graczy. Oferujemy także sprzęt wysokiej jakości pełny nowinek technicznych. Dla tych, których krępują zbyt długie i nieestetyczne kable, przygotowaliśmy projektory bezprzewodowe. Z kolei dla fanów unikalnych technologii – projektory laserowe z krótkim rzutem oraz projektory z dynamicznym kontrastem. Oferujemy sprzęt popularnych i uznanych marek takich jak Sony, Epson, JVC, Optoma oraz Benq. Sklep internetowy projektorhd.pl serdecznie zaprasza.