Archiwum

Archiwum

Aktywne filtry

Systemy multimedialne przyzwoite parametry w przystępnej cenie

Tani systemy multimedialne to w naszym sklepie kategoria, w której prezentujemy wszelkie produkty archiwalne znajdujące się wcześniej w kategorii Systemy Multimedialne. Nie jest to sprzęt przestarzały lub gorszej jakości, a jedynie wybór urządzeń, które producenci zdążyli już zastąpić już doskonalszymi i bardziej nowoczesnymi wersjami. Systemy multimedialne w naszym archiwum mogą być dobrą propozycją dla wszystkich tych, którzy być może nie potrzebują bardzo zaawansowanego sprzętu i zadowolą się zastosowaniami podstawowymi lub półprofesjonalnymi. Niewątpliwą zaletą umieszczonego w tej kategorii asortymentu jest jego relatywnie niższa cena. Poza tym pragniemy uspokoić – wszystko działa, nie ma usterek i jest na gwarancji. To ciekawa opcja dla tych, którzy polują na okazje lub promocje. To także dobra oferta dla wszystkich tych, którzy szukają przyzwoitych parametrów w przystępnej cenie. Znaleźć tu można wybór produktów z wszystkich podkategorii systemów multimedialnych naszej platformy internetowej. Polecamy szczególnie archiwalne monitory interaktywne oraz takież roboty. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt. Udzielimy informacji, poradzimy, doradzimy, pomożemy optymalnie wybrać. Sklep internetowy projektorhd.pl serdecznie zaprasza do zapoznania się z wyborem multimedialnych archiwaliów.

Tani system multimedialny, zaskakująco dobre i wciąż innowacyjne

Tani system multimedialny to propozycje, które mogą mocno zadziwić swymi funkcjami, możliwościami i uniwersalnością zastosowań. Największy wybór wśród naszych artykułów archiwalnych stanowią monitory interaktywne. I to nierzadko o bardzo wysokich parametrach, rozmiarach oraz ergonomii. Nasze ekrany w tej kategorii to nie tylko inteligentne rozwiązania dotykowe. To także ergonomia obsługi, nowoczesne wzornictwo i niesamowita jakość obrazu. Wszystko to razem sprawia, że te produkty tworzą idealne środowisko do pracy, nauki oraz rozrywki. Każdy z tych monitorów był projektowany z dbałością o najmniejsze detale, zarówno od strony zastosowanych technologii jak i designu. Dlatego są one tak dobrym  rozwiązaniem do instalacji w lokalizacjach prestiżowych, gdzie wymagana jest najwyższa jakość i efektowny wygląd.

Podstawową technologią stosowaną w monitorach interaktywnych, jest technologia wielodotyku (multitouch). Nasze monitory archiwalne posiadają tych puntów aż 20, co jest wynikiem co najmniej równym, a nawet lepszym niż wielu przypadkach topowych monitorów. Poza tym dysponujemy całkiem dużym wyborem rozmiarów tychże. Od nieco mniejszych, takich jak monitory interaktywne 55 cali, aż do naprawdę dużych, takich jak monitory interaktywne 85 cali. Serię tych ekranów wyróżnia też bardzo szczegółowy, dynamiczny i płynny obraz. A także matryce o bardzo dużej rozdzielczości – nawet do 3840 x 2160, co kwalifikuje ten sprzęt do klasy monitory interaktywne 4K UHD. 

Wbudowany system Android o wysokiej wydajności pozwala na korzystanie z możliwości monitora  nawet w przypadku, gdy w pobliżu nie ma żadnego komputera. Poza tym monitory interaktywne z Androidem pozwalają na ściąganie przez internet dużej biblioteki oprogramowania, które znacząco zwiększy możliwości tego sprzętu. Uwagę zwraca również wbudowany system nagłośnieniowy, który obejmuje dwa wysokiej klasy głośniki o mocy 12 W. Ekrany multimedialne w tej kategorii to niezwykle uniwersalne rozwiązania typu all-in-one zaprojektowane, aby uwolnić kreatywność i zwiększyć zaangażowanie uczestników spotkania biznesowego. Można je także skutecznie rozbudowywać na przykład o dedykowane panele głośnikowe, pisaki elektroniczne, dodatkowe porty czy router wi-fi. Serdecznie zapraszamy.

Drugim bogato reprezentowanym w tej kategorii sprzętem są popularne roboty interaktywne JIMU. Odpoczywają tutaj starsi bracia astro- kar- oraz tankbotów, w niczym nie ustępujący swoim młodszym ziomkom. One również pozwalają zbudować wiele predefiniowanych robotów takich jak wilk, modliszka, nosorożec, słoń, żyrafa oraz robot humanoidalny, a także zrealizować własne, niczym nie ograniczane pomysły. Są to robot interaktywny JIMU Inventor, robot interaktywny JIMU Mini oraz robot interaktywny JIMU Explorer. Sklep internetowy projektorhd.pl serdecznie zaprasza do ich poznania. Gwarantujemy wysoką jakość nawet naszego asortymentu archiwalnego.