Archiwum projektorów

Archiwum projektorów

Aktywne filtry

Archiwum projektorów

Projektor Sony VPL-FH31 instalacyjny

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
  • Technologia: DLP
  • Rozdzielczość:  WUXGA (1920x1200)
  • Kontrast: 2 000 : 1 
  • Jasność: 4 300 ANSI lumenów
Cena 10 680,00 zł

Archiwum projektorów

Projektor Optoma X305ST Projekcja 3D nawet w najmniejszych pomieszczeniach krótkoogniskowy

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Projektor ten został zastąpiony przez producenta przez model Optoma X308STe.

  • Rozdzielczość natywna XGA, obraz 60” z odległości zaledwie 77cm
  • Jasny obraz o żywych barwach – 3000 lumenów ANSI
  • Żywotność lampy do 10 000 godzin² i energooszczędność na poziomie 70%
  • Obraz bez cieni na tablicach interaktywnych
Cena 2 167,00 zł

Archiwum projektorów w projektorhd.pl, wysoka jakość mimo upływu czasu

Tutaj znajdują się projektory archiwalne, które zostały zastąpione już przez ich nowsze odpowiedniki od producenta. W razie wątpliwości, czy pytań prosimy o kontakt mailowy sklep@projektorhd.pl.

To wciąż wysokiej jakości i parametrów urządzenia, które spełnią nawet bardzo wysokie wymagania Klientów. Zaletą tych projektorów jest także fakt, że są one z reguły nieco tańsze. Dlatego też jest to dobra oferta dla wszystkich tych, którzy szukają przyzwoitych parametrów w przystępnej cenie. W naszym archiwum znajdują się modele do praktycznie każdego zastosowania. Są tutaj urządzenia, które przydadzą się w biurze,  szkole, a także w domu. Dzięki nim obejrzą Państwo film w jakości full HD, skorzystają z multimediów, takich jak gry, lub wyświetlą rodzinne zdjęcia w pięknych kolorach. Z kolei najmłodsi będą mogli oglądać swych kreskówkowych bohaterów w bardzo dobrej jakości. Projektory w tej kategorii to dowód także na to, że pomimo upływu czasu, jakość naszych projektorów nie spada, a  ich jakość nie odbiega specjalnie od najnowszych modeli. Sklep internetowy projektorhd.pl serdecznie zaprasza do zapoznania się z naszą ofertą.

Archiwum projektorów w projektorhd.pl, z jakością przez kolejne generacje

Archiwum projektorów w projektorhd.pl to asortyment, który mimo iż nie jest już topowym sprzętem, wciąż posiada wiele zalet oraz wysokich parametrów. A swoją użytecznością, ergonomią oraz trwałością spokojnie może konkurować z nowymi urządzeniami z tej branży. Tak jak w przypadku nowych modeli, tutaj także znaleźć można zarówno urządzenia do zastosowań profesjonalnych, poprzez rozrywkowo – multimedialne, aż do uniwersalnych, nadających się dla każdego. Dla fanów domowej rozrywki, lubiących oglądać kinowe produkcje w domowym zaciszu, proponujemy nasze projektory do kina domowego. To asortyment urządzeń o naprawdę wysokich parametrach, dzięki którym nie umknie Państwu żaden detal, ani klatka filmu. Zaś postacie na ekranie będą poruszać się w sposób płynny i wyrazisty. Szczególnie dzieci docenią te rzutniki, gdyż  przygody swoich ulubionych bohaterów będą mogły oglądać bardzo wysokiej jakości. W tej kategorii znajdą Państwo również projektory dla graczy. To idealna propozycja na wieczór wspólnej gry na wielkim ekranie, która przeniesie nas w realia elektronicznej rozrywki.

Urządzenia w naszym archiwum to jednak nie tylko zabawa. To także efektywna i efektowna nauka. Dzięki takim modelom jak projektory dla edukacji, jej proces będzie znacznie szybszy i bardziej efektywny. To swoisty nowy świat przyswajania informacji, który znajdzie zastosowanie także w realiach biurowych i firmowych narad, spotkań czy konferencji. A to dzięki takim akcesoriom jak nasze projektory biurowe dla firm, korporacji oraz wyższych uczelni i ośrodków szkoleniowych. To wyższy wymiar tradycyjnych prezentacji, zebrań lub redakcyjnych konsyliów. A wszystko to w jakości 4K, z dbałością o szczegóły, dźwiękiem i świetną jakością obrazu. Najczęściej wybieranymi modelami w tej kategorii są stacjonarne projektory instalacyjne, które zachwycą jakością, stabilnością i precyzją wyświetlanego obrazu. Ale dysponujemy także modelami kompaktowymi i mobilnymi. 

Zdajemy sobie sprawę, że nie każde pomieszczenie może pomieścić projektor, dlatego w zależności od jego wielkości możemy zaoferować projektory krótkoogniskowe oraz projektory ultrakrótkoogniskowe. Dzięki nim rzutnik  może znajdować się w naprawdę niewielkiej odległości od ekranu (nawet mniejszej niż 1 metr). To świetne rozwiązanie dla mniejszych sal lekcyjnych lub pomieszczeń wykładowych. Wyjątkowo niskim poborem energii charakteryzują się z kolei nasze  projektory LED laserowe. To jakość, oszczędność oraz długi czas eksploatacji. Sklep internetowy projektorhd.pl serdecznie zaprasza.