Podłogowe

Podłogowe

Aktywne filtry

Ekrany projekcyjne podłogowe 4:3 i inne standardy

Ekrany podłogowe to zdecydowanie najbardziej optymalna propozycja dla osób szukających przenośnego tła i jednocześnie łatwego w przechowywaniu. Lepszą ergonomią takiego produktu trudno już sobie wyobrazić. Ekran taki może być przechowywany praktycznie w każdym miejscu, w którym się zmieści. Zarówno w pionie, jak i poziomie. Nasze ekrany podłogowe do projektorów oraz ekrany pull up z pewnością spełnią Państwa oczekiwania. Przechowywać je można nawet w szafie, na szafie lub w kącie pokoju dziecięcego. Nasze przenośne ekrany do projektorów w tej kategorii ze względu na swoją kompaktowość oraz mobilność rzadko osiągają wielkoformatowe rozmiary. Choć nadadzą się także do multimediów lub filmów, większość z nich to ekrany podłogowe 4:3. To optymalne proporcje obrazu do tego typu akcesoriów. Gwarantujemy, że sprawdzi się do większości zastosowań, które Państwo przed nimi postawią. Sklep internetowy projektorhd.pl serdecznie zaprasza. 

Ekrany projekcyjne podłogowe do rzutników, łatwe przechowywanie

Ekrany projekcyjne podłogowe to bardzo wygodny rodzaj tła dla rzutnika, stawiany po prostu na podłożu i wysuwany. Tego typu ekrany będą bardzo dobrym rozwiązaniem dla oglądania filmu, meczu lub prezentacji w kameralnym gronie. A także świetną ofertą dla najmłodszych, które razem z rodzicami będą mogły oglądać swych ulubionych, kreskówkowych bohaterów. Wystarczy postawić ekran na podłodze i wysunąć. W przypadku tych urządzeń kaseta z nawijanym tłem znajduje się na podłożu, zaś sam ekran wysuwa się w sposób podobny do standu. Płótno stawiane i usztywniane jest na specjalnym maszcie mocującym, dzięki czemu tło jest sztywne i płaskie. I nie wpływa w żaden negatywny sposób na jakość obrazu. To także optymalna oferta przenośna. Bardziej komfortowa i bardziej wygodna niż wersje na trójnogu czy na statywie. To lekka kaseta, z ergonomiczną rączką. Łatwa w przenoszeniu i transporcie. Rozkładanie i składanie jest błyskawiczne. To ekrany do zadań specjalnych. Wtedy, kiedy trzeba szybko coś wyświetlić lub zorganizować pokaz na szybko. Wychodzimy naprzeciw tym potrzebom. Sklep internetowy projektorhd.pl serdecznie zaprasza zapoznania się z naszą ofertą.

Ekrany projekcyjne podłogowe do rzutników elektrycznie rozwijane

Ekrany projekcyjne podłogowe są niemalże jak eleganckie meble. Szczególnie ich elektryczne, zaawansowane wersje mogą zmienić wyobrażenie o ekranie w domu. W tych modelach wysokiej jakości tkanina projekcyjna jest elektrycznie wysuwana z drewnianej polakierowanej skrzyni. Ekrany te dedykowane są do stosowania w domowych kinach oraz salkach konferencyjnych lub apartamentach. Są to ekrany wbudowane w ekskluzywnie wyglądające, drewniane, połyskujące obudowy. One same mogą estetycznie zachwycać. Dobrze dobrane mogą stanowić ciekawy dodatek do wystroju eleganckiego pomieszczenia. Na przykład salonu lub living room’u. Do ich produkcji wykorzystano materiały najwyższej jakości. Zadbano o stabilną konstrukcję oraz nowoczesny design. Ekrany uruchamiane są za pomocą jednego przycisku obsługującego wysunięcie jak i schowanie powierzchni.

Ekrany podłogowe to także ciekawe, budżetowe akcesoria, dedykowane do stosowania podczas mobilnych prezentacji w kameralnym gronie. Sprawdzają się jako wyposażenie nowoczesnej sali konferencyjnej, szkoleniowej lub pokoju projekcyjnego w domu. W produkcji tych ekranów wykorzystano materiały najwyższej jakości, zadbano o stabilną konstrukcję oraz nowoczesny design. Ekrany ze względu na swoje niewielkie rozmiary oraz wagę sprawdzą się jako wyposażenie mobilnych handlowców oraz trenerów. Dostępne są u nas w różnych wymiarach. W opcji znajduje się również torba transportowa. Zapraszamy do kontaktu z nami. Projektory oraz akcesoria do nich to nasza pasja. Stanowimy zgrany zespół doświadczonych pasjonatów, który chętnie poradzi, doradzi i pomoże optymalnie wybrać. Z chęcią odpowiemy na każde pytanie. Serdecznie zapraszamy.