Wskaźniki laserowe

Wskaźniki laserowe

Nic nie znaleziono

Spróbuj ponownie używając innych słów

Wskaźniki laserowe do prezentacji, elegancja, styl i precyzja

Akcesoria do projektorów hd jakimi są wskaźniki laserowe do prezentacji to wspaniałe i stylowe urządzenia ułatwiające prowadzenie prezentacji bez konieczności dotykania komputera. Piloty i laserowe pointery to symbol profesjonalizmu połączonego z pragmatyzmem i użytecznością. Wskaźniki na podczerwień to także ogromna wygoda. Dzięki nim nie trzeba podczas prezentacji krążyć z długimi drewnianymi wskaźnikami, często zasłaniając plecami obraz lub przerywając wiązkę projektora tworząc cień. Laserowy pointer to dużo lepszy pomysł, pozwalający prowadzić szkolenie, lekcję lub wykład praktycznie z każdego miejsca na sali. Poza tym współczesne piloty i wskaźniki to przyrządy dużo bardziej zaawansowane niż ich dawne drewniane lub plastikowe odpowiedniki. Dzięki załączonemu  oprogramowaniu mogą stanowić praktycznie rodzaj myszy dla projektora. Posiadają wiele funkcji kompatybilnych z popularnym oprogramowaniem pakietu Office i innych. W naszej ofercie znajdą Państwo zaawansowane produkty tego typu. Zadziwiają one swoją ergonomią, wielofunkcyjnością oraz uniwersalnością zastosowań. Sklep internetowy projektorhd.pl serdecznie zaprasza do zapoznania się z jego asortymentem. 

Wskaźniki laserowe do prezentacji, wiele możliwości w niewielkim  urządzeniu.

Wskaźniki laserowe do prezentacji oferowane w sklepie internetowym projektorhd.pl to wielozadaniowe, profesjonalne gadżety. Jesteśmy przekonani, że staną się one niezbędnym uzupełnieniem dla Państwa rzutnika, kiedy  tylko zapoznają się Państwo z ich właściwościami. Nasze wskaźniki i piloty to zaawansowane technicznie akcesoria, oprócz typowych dla wskaźników cech, posiadające na przykład funkcję zmiany stron prezentacji PowerPoint. Ponadto posiadają możliwość uruchamiania programu Microsoft Outlook, przeglądarki internetowej i okna Mój komputer w laptopie. Wystarczy tylko włączyć moduł komunikacyjny przy pomocy złącza USB. To praktycznie pełna funkcjonalność zdalnej myszy. Jednym przyciskiem mogą Państwo wyświetlić pulpit laptopa, przełączać się pomiędzy aplikacjami oraz uruchamiać programy. To sprzęt optymalny na spotkania i prezentacje. Posiada zasięg nawet do 100 metrów i niezliczoną ilość przydatnych funkcji. 

W urządzeniach stosowany jest zazwyczaj czerwony laser. Piloty do prezentacji multimedialnych podłączane są najczęściej do laptopa. Urządzenia mają wbudowany czerwony wskaźnik laserowy do podkreślania najważniejszych elementów prezentacji, a sterowanie jest niezwykle intuicyjne i bezproblemowe. Odbiornik sygnału, wsuwany w obudowę, odcina jednocześnie zasilanie i chroni przed wyczerpywaniem baterii. Zasięg pilota to 20 m. Do każdego wskaźnika/pilota załączona jest instrukcja obsługi, która bez problemu pozwoli skonfigurować urządzenie oraz pokaże jak go używać. W każdym komplecie znajduje się także komplet baterii. Serdecznie zapraszamy.

Wskaźniki laserowe do prezentacji na dużych ekranach

Wskaźniki laserowe do prezentacji pozwolą przeprowadzić profesjonalną prezentację używając jednego, niewielkiego urządzenia kryjącego wiele unikalnych możliwości. Nasze produkty w tej kategorii to specjalnie dobrane akcesoria, dzięki którym prowadzenie szkolenia, lekcji lub firmowego spotkania będzie przyjemne i efektywne. W naszej ofercie nasi Klienci znajdą zarówno bardzo proste modele, oferujące jedynie podświetlenie, jak i dużo bardziej zaawansowane wersje. Te wyposażone są w dodatkowe funkcje i kompatybilne z oprogramowaniem. Możemy zaproponować na przykład podstawowe wskaźniki laserowe do prezentacji z przedłużonym działaniem na baterii. To użyteczne, niewielkie urządzenia mieszczące się w kieszeni, oferujące dobrej jakości, czytelny laser. Nieco bardziej zaawansowane są nasze wskaźniki laserowe do prezentacji 4w1 lub wskaźniki laserowe do prezentacji 3w1. Oprócz klasycznego lasera posiadają one funkcje rysika cyfrowego, długopisu lub poręcznej latarki LED. Z kolei nasze piloty do prezentacji to prawdziwe multimedialne gadżety z pełną funkcjonalnością zdalnej myszy. Zachęcamy do przejrzenia co przygotowaliśmy dla Państwa w tej kategorii. Sklep internetowy projektorhd.pl serdecznie zaprasza.