NOWOŚĆ w showroomie  - przyjdź i sprawdź jak świeci EPSON EH-LS12000B

Nasz SHOWROOW znajduje się w Markach na ulicy Leśnej 45. Na udostępnianej specjalnie pod warunki audio-video powierzchni, proponujemy Państwu zapoznanie się z wybranym projektorem lub amplitunerem (po wcześniejszym umówieniu się). Naszym założeniem jest dopasowanie najlepszego rozwiązania audio lub video pod indywidualne założenia. W jednym miejscu zobaczysz kilkanaście modeli najnowszych projektorów, ekranów projekcyjnych oraz amplitunerów, wzmacniaczy i kolumn głośnikowych. Każdy fan dobrej jakości obrazu oraz dźwięku znajdzie tu coś dla siebie.

Naszą główną dewizą jest zadowolenie każdego klienta. Jesteśmy profesjonalistami a swoje doświadczenie w zakresie instalacji Audio/Video mamy poparte wieloma realizacjami. Stawiamy na otwartość względem klienta, co zawsze owocuje zaufaniem i świetnym i opiniami.

Porównaj projektory

W naszym Showroomie porównasz interesujące Cię projektory, zobaczysz jakie mają wady i zalety. Zapoznasz się z ponad 30 modelami które zaspokoją twoją niepewność pt. "Jak to świeci?" Wszystko to odbywa się pod opieką naszych specjalistów, którzy pomogą w doborze odpowiedniego sprzętu, używając do tego całej swojej wiedzy.
Pamiętaj że istotnym jest czas i możliwość na poznanie i sprawdzenie nowego urządzenia, co pozwoli odkryć wszystkie jego funkcje i możliwości. Dzięki nam z łatwością wybierzesz sprzęt dopasowany do Twoich potrzeb.

Dobierz odpowiednią powierzchnię do wyświetlania

Nasz showroom oraz wskazówki specjalistów pomogą Ci w doborze odpowiedniej powierzchni pod wyświetlany obraz. Do Twojej dyspozycji udostępniamy ekran ramowy Cinemaline oraz elektryczny Kauber. Istnieje też możliwość sprawdzenia dowolnego ekranu z naszej oferty oraz skonfrontowania go z wybranym projektorem. Nadal nie jesteś pewien jaki wybrać ekran? Nic prostszego, napisz lub zadzwoń do nas, zapewniamy że rozwiejemy wszystkie Twoje niepewności!

Sprawdź audio

Do odsłuchu na stałe oferujemy najnowsze konstrukcje Klipsch, Tanoy, Quadral, KEF, Taga, Dali oraz wiele innych. Przy napędzaniu kolumn głośnikowych stostujemy topowe jednostki Onkyo, Denon oraz Yamaha. Odsłuch odbywa się pod w specjalnym pomieszczeniu zaprojektowanym stricte pod kino domowe.

Pełne zadowolenie

Gwarantuje bezpośrednia porada specjalisty. Nasz zespół to profesjonalni handlowcy oraz specjaliści z wieloletnim warsztatem w montażu audio-video.

Przetestuj sprzęt na żywo

Nasz Showroom zapewni Ci wiarygodne sprawdzenie wybranego sprzętu i poznanie w pełni jego możliwości.

Oficjalny dystrybutor

Zapłacić szybkim i wygodnym przelewem internetowym lub kartą online. A to wszystko bez dodatkowych opłat i prowizji!

Sala odłsuchowa Audio HiFi

[contact-form-7 id="1"]