Na trójnogu

Na trójnogu

Aktywne filtry

Ekran na trójnogu do projektora full hd, stabilny i lekki

Ekran na trójnogu do projektora full hd to kategoria, w której zgromadziliśmy dla naszych Klientów asortyment wysokiej jakości stojaki, pozwalające na wyświetlanie świetnej jakości obrazu w praktycznie każdych warunkach. Ekrany na trójnogu, znane również jako ekrany przenośne lub tzw „tripody”. Jest to produkt idealny do zastosowań biznesowych, wszędzie tam, gdzie zestaw projekcyjny ma być rozwiązaniem mobilnym. Ekrany na trójnogu łatwo jest złożyć, transportować oraz ponownie rozstawić w czasie mniejszym niż 20 sekund. Ekrany na trójnogu to łatwe w korzystaniu i stosunkowo niedrogie rozwiązanie, które pozwoli w pełni wykorzystać możliwości projektora oraz uatrakcyjni Państwa prezentację. To bardzo dobra propozycja dla szkół, firm oraz dla wszystkich instytucji, które nie posiadają sali lub auli specjalnie dedykowanych rzutnikom. Sklep internetowy projektorhd.pl serdecznie zaprasza zapoznania się z naszą ofertą ekranów na trójnogu do projektorów.

Ekran na trójnogu do projektora full hd, nie zniekształca obrazu

Ekrany na trójnogu to rodzaj teł do projektorów, które mogą być rozwinięte i ustawione w praktycznie każdym miejscu. A jednocześnie pozwalają na wyświetlenie obrazu o dobrych parametrach bez zniekształceń i stabilnego. Choć wydawać by się mogło, że tego typu tła to nieskomplikowane, proste konstrukcje. W rzeczywistości już od pewnego czasu jest zupełnie inaczej. Duża część z nich została wyposażona system ciśnieniowy samoczynnie rozwijający ekran (bez użycia siły). Ażeby nie rozłożyć ich przypadkiem, każdy ekran został wyposażony w przełącznik zabezpieczający system ciśnieniowy przed niekontrolowanym uruchomieniem. To bardzo solidne  konstrukcje i takież wykonanie. Praktycznie wszystkie krany posiadają możliwość regulacji wysokości, formatu oraz eliminacji tak zwanego efektu Keystona (zniekształceń obrazu, wynikających z niekształceń tła). Są ponadto wyposażone w specjalną rękojeść z funkcją blokady wysokości, umożliwiającą przenoszenie ekranu bez konieczności stosowania toreb transportowych. 

Nasze ekrany to także estetyka. Zazwyczaj są umieszczone w eleganckiej, metalowej obudowie w kolorze czarnym, białym lub srebrnym. Do tego wyposażone w ergonomiczny uchwyt do przenoszenia i regulacji wysokości. Gwarantuje to szybką kalibrację, rozwinięcie i zwijanie. To także zalety podstawy jaką jest są trójnóg. Czyli mobilność i łatwość przechowywania w pozycji pionowej. Często występujący w przenośnych modelach ekranów efekt trapezu wyeliminuje specjalne ramię do ustawiania ekranu pod odpowiednim kątem. Sama konstrukcja trójnoga jest wykonana z trwałych i solidnych materiałów. Posiada wzmocnione plastikowe końcówki nóżek. Serdecznie zapraszamy do ich wypróbowania. 

Ekran na trójnogu do projektora full hd, w każdym wymiarze, standardzie i rozdzielczości

Ekran na trójnogu do projektora full hd dostępne w sklepie projektohd.pl to oferta łącząca w sobie jakość z rozsądną ceną. Kierując się tym połączeniem wybraliśmy dla Państwa szereg trwałych i pomysłowych ekranów, wyposażonych w szereg nowoczesnych udogodnień i właściwości. Nasze produkty w tej kategorii to niemalże esencja mobilności i przenośności. Wśród nich proponujemy przede wszystkim tripody do projektorów w różnych rozmiarach oraz ekrany na trójnogu samorozwijalne. To dobra propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą zaoszczędzić czas, który spędziliby na kalibracji oraz ustawianiu. Tego typu ekrany praktycznie kalibrują się same. Wśród nich, w zależności od potrzeb i przeznaczenia oferujemy tła o różnych standardowych szerokościach i rozdzielczościach.   Dysponujemy praktycznie każdym dostępnym i liczącym się formatem – od kinowych, po tradycyjne. Możemy zaproponować na przykład wersje kinowe, takie jak ekrany na trójnogu 16:9 oraz ekrany na trójnogu 16:10. Nie brak u nas również innych standardów wymiarowych – takich jak ekrany na trójnogu 4:3, ekrany na trójnogu 1:1 i ekrany na trójnogu 4:4. Sklep internetowy projektorhd.pl serdecznie zaprasza.