Ramowe

Ramowe

Aktywne filtry

Ekrany projekcyjne ramowe, kinowy efekt w Państwa domu

Ekrany ramowe to także synonim mobilności i przenośności. Osobom szukającym takich rozwiązań proponujemy ekrany do projektorów podłogowe. Wśród nich, w zależności od technologii mocowania na podstawie, możemy zaoferować ekrany przenośne na trójnogu, ekrany przenośne na statywie oraz ekrany przenośne na konstrukcji stalowej. To dobre rozwiązanie dla wszelkich stoisk promocyjnych na targach, konferencjach czy imprezach branżowych. Z kolei do multimediów, filmów i gier oferujemy ekrany do projektorów wielkoformatowe, które pozwolą oglądać ulubione filmy lub mecze w prawdziwym, kinowym formacie. A także coraz bardziej popularne ekrany ramowe zakrzywione, które wyświetlanemu obrazowi nadadzą właściwej głębi przestrzennej. Dysponujemy także praktycznie każdym dostępnym i liczącym się formatem ramowych teł pod rzutniki. Na przykład ekrany ramowe 16:9 z serii CINEMALINE, ekrany do projektorów 16:10 oraz ekrany ramowe 4:4 i 1:1.  Sklep internetowy projektorhd.pl serdecznie zaprasza. 

Ekrany projekcyjne ramowe pozwolą w Państwa czterech kątach odtworzyć niemal klimat sali kinowej. Ekran ramowy to prawdziwe kino w Państwa domu. Można tak stwierdzić, ponieważ to rozwiązanie jest najbliższe ekranom stosowanym w prawdziwych kinach. Profesjonalna powierzchnia projekcyjna, rama pokryta welurem oraz idealna gładkość ekranu to główne walory tego rozwiązania. Ekrany ramowe to idealne rozwiązanie do tak zwanych pokojów telewizyjnych, kin domowych, sal wykładowych czy konferencyjnych. Poza funkcjonalnością jest to najlepsza opcja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie jakość. Od tej pory ulubiony film lub mecz będą mogli Państwo z powodzeniem obejrzeć w swoim domowym zaciszu. Nie będzie też  żadnego problemu z graniem na konsoli lub wyświetlaniem nawet najbardziej multimedialnej prezentacji. Rozwiązania, które proponujemy to wysoka jakość w przystępnej cenie. Dostępna dla każdego. Sklep internetowy projektorhd.pl serdecznie zaprasza zapoznania się z naszą ofertą ekranów ramowych do projektorów.

Ekrany projekcyjne ramowe, dobry obraz bez zniekształceń

Ekrany projekcyjne ramowe w zależności od potrzeb mogą być zainstalowane na ścianie lub podwieszone do sufitu, praktycznie w dowolnym jego miejscu. Mogą być stosowane do projekcji prezentacyjnych lub filmowych. Obudowy ekranów wykonane są najczęściej z profili aluminiowych, co wzmacnia sztywność i zwiększa trwałość. Zastosowana w nich rama ekranu pełni funkcję obramowania obszaru obrazu. Panel projekcyjny ekranu ma grubość kilku milimetrów, jest sztywny, przez co jest bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne niż klasyczna tkanina projekcyjna. A  dodatkowo nie jest podatny na ruchy powietrza w pomieszczeniu. Jest to niewątpliwa zaleta w przypadku kiedy chcemy instalować takie tła w miejscach publicznych. To akcesoria bardzo proste w rozstawianiu. Do zestawu zazwyczaj jest załączony także kufer transportowy lub samojezdny kufer aluminiowy. Każdy ekran objęty jest gwarancją realizowaną w trybie door-to-door. W zestawie z ekranem dostarczane są również akcesoria instalacyjne.

Ekrany projekcyjne ramowe, proste i efektywne rozwiązanie

Ekrany projekcyjne ramowe mogą służyć do wyświetlania obrazu w praktycznie każdej technologii, rozdzielczości i rozmiarze. Tego typu tła są bardzo popularne. Są  często wybierane ze względu na swoją kompaktowość i bezproblemową instalację. Idealnie płaska powierzchnia gwarantuje dobrą jakość, brak zniekształceń oraz niezapomniane wrażenia. Zwolennikom takich rozwiązań proponujemy nasz ekrany ramowe ścienne oraz ekrany ramowe podwieszane. Mogłoby się wydawać, że będą to propozycje zbyt lekkie by zagwarantować stabilność i jakość. Nic bardziej mylnego. Nasze ekrany to grubsze tła i solidne konstrukcje, zupełnie niereagujące na ruch powietrza w pomieszczeniu. Dzięki temu dają radę praktycznie w każdym pokoju, salce czy innym miejscu.