Podłogi interaktywne

Podłogi interaktywne

Aktywne filtry

Podłogi

SmartFloor Podłoga Interaktywna Magiczna Podłoga

Produkt dostępny

SmartFloor to innowacyjna podłoga interaktywna, która oprócz standardowej reakcji na ruch, umożliwia również sterowanie obrazem za pomocą specjalnych pisaków interaktywnych.
Na podłożu wyświetla się panel startowy z podglądem dostępnych pakietów – do obsługi na pisak lub ruch. 

Cena 12 500,00 zł

Podłogi

Podłoga Interaktywna SmartFloor PRO Magiczna Podłoga

Produkt dostępny

SmartFloor to innowacyjna podłoga interaktywna, która oprócz standardowej reakcji na ruch, umożliwia również sterowanie obrazem za pomocą specjalnych pisaków interaktywnych.
Na podłożu wyświetla się panel startowy z podglądem dostępnych pakietów – do obsługi na pisak lub ruch. 

Cena 19 600,00 zł

Podłogi

Podłoga Interaktywna SmartFloor Mobile Audio Magiczna Podłoga

Produkt dostępny

SmartFloor Mobile Audio to nowy, gotowy interaktywny zestaw, zawierający niezwykłą podłogę interaktywną SmartFloor oraz statyw mobilny z głośnikami, pozwalający na jeszcze lepsze wrażenia z zabawy i nauki. Zamontowany na statywie zestaw głośnikowy to dodatkowe wzmocnienie dźwięku w aplikacjach, przydatne zwłaszcza w dużych pomieszczeniach jak sala gimnastyczna, sala lekcyjna, kids zone w galerii handlowej czy bawialnia, gdzie wiele dzieci bawi się jednocześnie.

Cena 14 500,00 zł

Podłogi

Podłoga Interaktywna SmartFloor Mobile Magiczna Podłoga

Produkt dostępny

SmartFloor Mobile to gotowy interaktywny zestaw, zawierający niezwykłą podłogę interaktywną SmartFloor oraz statyw mobilny, pozwalający na jej bezproblemowe przemieszczanie w dowolne miejsce. Statyw umożliwia wyświetlenie obrazu wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości zamontowania projektora - w centralnym miejscu sali gimnastycznej, na środku klasy czy świetlicy szkolnej.

Cena 13 900,00 zł

Podłogi

SmartFloor 2 in 1 – stół i podłoga interaktywna w jednym!

Produkt dostępny
Zestaw zawiera:

  • 1 x podłoga interaktywna SmartFloor Mobile
  • 1 x dedykowany stół do projekcji 160 x 150 cm
  • 1 x dedykowany pakiet aplikacji Mistrzowie Zręczności
  • 5 x pakiety aplikacji na start: Mali Odkrywcy, W krainie kolorów, Rusz głową, Kulkowo i Na wesoło
  • 1 x uchwyt dla statywu mobilnego
Cena 19 500,00 zł

Podłogi interaktywne dla dzieci

Podłogi interaktywne dla dziecio nic innego jak multimedialne systemy, w skład których wchodzą projektory i czujniki ruchu połączone z komputerem. Projektor, umieszczony zazwyczaj na suficie wyświetla obraz na podłodze. W zależności od programu, mogą to być animacje multimedialne, „żywe” obrazy reklamowe lub nawet gdy interaktywne. Zastosowanie czujników ruchu daje możliwość obserwatorowi wejście w swoistą interakcję z wyświetlanym obrazem. To niemal namiastka wirtualnej rzeczywistości. Stając na wyświetlanym obrazie reagującym na nasze ruchy, faktycznie można doznać takiego złudzenia. Dlatego też podłogi interaktywne to potężne media, silnie oddziaływające na odbiorcę, jego zmysły i mózg. Może być to potencjalny klient, kontrahent lub uczące się dziecko. Potęgi podłóg interaktywnych z pewnością nie należy ignorować! I choć technologia ta powstała raczej w celach reklamowych, obecnie bardzo często spotyka się ją jako popularny gadżet edukacyjny oraz rozrywkowy. A to dlatego, że jednocześnie stymuluje wiele obszarów ludzkiego systemu poznawczego. Podłogi interaktywne w ofercie naszego sklepu z pewnością sprawdzą się zarówno jako nośniki wiedzy, reklamy, jak i rozrywki. Sklep internetowy projektorhd.pl serdecznie zaprasza do zapoznania się z obecnymi na naszych stronach technologiami jutra w tej kategorii.

Podłogi interaktywne dla dzieci

Podłogi interaktywne dla dzieci dostarczą wrażeń i zabawy łącząc je z nauką. To gadżety, które znaczący sposób rozwiną szczególnie ludzką kreatywność. Udowodniono też, że mają wydatny wpływ na spostrzegawczość i integrację sensoryczną. Z tego powodu są szczególnie pożądanymi zabawkami edukacyjnymi w przedszkolach. Dzieci zaś je uwielbiają. Podłogi mogą na przykład uczyć poznawania kolorów, dźwięków czy poszczególnych przedstawicieli fauny. To bardzo atrakcyjna forma nauki, która motywuje i mobilizuje dzieciaki do wspólnych aktywności. Poza tym to nauka połączona z aktywnością fizyczną, co po pierwsze – przyczynia się do lepszego przyswajania materiału, po drugie zaś – wspomaga rozwój fizyczny dziecka. To wyjątkowy, nowy i lepszy sposób na naukę dzieci w wieku wczesnoszkolnym i szkolnym. Kształcący i rozwijający na wielu różnych poziomach. 

Podłogi interaktywne mogą być także świetnym sposobem na zabawę towarzyską dla całej rodziny, na imprezę lub w gronie przyjaciół. To dobra rozrywka dla ludzi w praktycznie każdym wieku. Dołączone do zestawu oprogramowanie pozwala wyświetlać na podłodze szeroki wybór gier, animacji lub zadań problematycznych. W zależności od modelu można tu na przykład zagrać w cymbergaja (czyli elektronicznego ponga), bilard, kręgle, a nawet w piłkę nożną. Można też wspólnie omijać przeszkody lub łapać przelatujące elementy. Gier tego typu jest mnóstwo i wciąż pojawiają się nowe. Może to być bardzo dobry pomysł na bardziej zwariowaną imprezę. I to nie tylko dla dzieci, ale również dorosłych. To pyszna i zdrowa rozrywka dla każdego. Serdecznie zapraszamy.

Podłogi interaktywne do gier i zabaw

Podłogi interaktywne w naszym sklepie z pewnością dostarczą wielu niezapomnianych wrażeń i rozrywki. W zależności od zestawu i modelu oraz załączonego oprogramowania, funkcje podłóg mogą się między sobą różnić. Zazwyczaj jednak jest to projektor o mocy 3000 ansi lumenów, umieszczony na suficie. Nie jest to jednak reguła. Spora część modeli umożliwia montaż urządzenia zarówno do sufitu jak i do ściany, dzięki systemowi projekcji bocznej. W zestawie znajduje się także uchwyt do projektora, piloty, pisaki interaktywne, oprogramowanie, worek na całość oraz instrukcja obsługi. Serdecznie zachęcamy do poznania tej niezwykłej formy prezentacji, nauki i zabawy. Z pewnością nie pozostaną Państwo wobec niej obojętni. Sklep internetowy projektorhd.pl zaprasza.