Stoliki

Stoliki

Aktywne filtry

Stoliki

Stolik projekcyjny 2x3 Mobile ST010

Produkt dostępny

Dwa blaty: górny (65 × 45 cm) z tworzywa sztucznego, z czarną okleiną antypoślizgowa; dolny (56 × 37 cm) z płyty meblowej HDF w kolorze popielatym, osadzany haczykami na nogach (wys. wewn. ~36 cm). Nogi z anodyzowanego aluminium, mocowane na gwint (wkręcane). Teleskopowa regulacja wysokości (82–143 cm). Po złożeniu łatwy w przenoszeniu dzięki rączce walizkowej.

Cena 699,00 zł

Stoliki pod projektory multimedialne, stabilna podstawa dla cennego projektora

Stoliki pod projektory multimedialne to gwarancja stabilności, mobilności i oszczędności miejsca podczas konferencji, prezentacji lub rozrywki. W wielu pomieszczeniach niededykowanych dla projektorów kwestia montażu rzutnika stacjonarnego, instalacyjnego, może nastręczać wielu problemów. Mogą być one zbyt niskie by zamontować go na suficie lub zbyt wąskie, by umieścić rzutnik na ścianie. Z kolei w wielu miejscach lepiej sprawdza się kompaktowy projektor mobilny. To optymalna propozycja dla szkół, ośrodków szkoleniowych, firm czy wyższych uczelni. Wszędzie tam, gdzie nie zawsze dokładnie wiadomo w której sali rzutnik będzie używany. W takich okolicznościach bardzo dobrym rozwiązaniem są nasze stoliki do projektorów. To specjalnie zaprojektowane, mobilne i nie tylko meble, które staną się gwarancją nieprzerwanego, niezakłóconego i statycznego obrazu. Wtedy, kiedy Państwo najbardziej tego potrzebują. Oryginalne i nowoczesne projekty, ergonomia oraz ciekawe dodatki sprawią, że Państwa projektor będzie spełniał swe najwyższe parametry techniczne nawet w pomieszczeniach do tego nieprzystosowanych. A dzięki temu każde korzystanie z rzutnika będzie bezproblemowe i bezstresowe. Sklep internetowy projektorhd.pl serdecznie zaprasza do zapoznania się z jego asortymentem stołów i mebli pod projektory. 

Stoliki pod projektory multimedialne, przenośne, łatwe w montażu, trwałe

Stoliki pod projektory multimedialne rozwiążą Państwa problemy z niestabilnym obrazem, trudnością regulacji wysokości czy nagromadzeniem kabli. Nasze stoliki oferują zupełnie nowe rozwiązania wspomagające profesjonalne prezentacje i elektroniczną rozrywkę. Na naszych specjalnych podstawach można ustawić dowolny projektor, tablet czy komputer przenośny. Wszystkie dodatkowe półki stolików są regulowane w pionie. Można je też obracać o 360 stopni. To nowe produkty będące odpowiedzią na rosnącą popularność projektorów do zastosowań domowych.  Posiadają trwałą konstrukcję, solidne kółka oraz zabezpieczenia półek. Są ponadto bardzo łatwe w montażu. Zaawansowane modele umożliwiają ukrycie kabli. O dodatkową stabilność zadbają również automatyczne, gumowe kółka z systemem blokującym. Niezaprzeczalną zaletą większości jest także kompaktowa forma. Nasze stoliki po złożeniu w łatwy sposób dają się przenosić dzięki rączce walizkowej. Są także zrobione z trwałych materiałów – zazwyczaj lakierowanej stali. Solidnie wykonane i eleganckie. Swoim estetycznym wyglądem każdej konferencji dodadzą profesjonalizmu. To oraz ich wyjątkowa ergonomia sprawia, że jest to jeden z najczęściej wybieranych produktów peryferyjnych do projektora wśród naszych Klientów. Z naszymi stolikami Państwa projektor będzie  stanowić zgrany i świetnie współpracujący duet. Serdecznie zapraszamy.

Stoliki pod projektory multimedialne i urządzenia peryferyjne

Stoliki pod projektory multimedialne to ergonomiczne i nowoczesne meble, zaprojektowane tak, aby każdorazowe korzystanie z rzutnika pozwalało na wykorzystanie maksimum jego możliwości. Specjalnie dla naszych Klientów w tej kategorii przygotowaliśmy zestaw, który od długiego czasu sprawdza się jak najlepiej. Wśród nich proponujemy modele prostsze, dla rzutników wyposażonych w podstawowe funkcje. A także bardziej zaawansowane wersje z dodatkowymi szafkami, szufladkami i półkami. W tej pierwszej kategorii zaoferować możemy estetyczne i pragmatyczne stoliki projekcyjne do projektorów. Choć nie posiadają one wielu dodatkowych elementów, świetnie sprawdzą się jako stabilne siedziska i podstawy podczas konferencji lub szkoleń. Więcej funkcji i usprawnień posiadają nasze stoliki multimedialne do projektorów oraz całe szafki multimedialne do projektorów. To już bardzo przyszłościowe rozwiązania, optymalne dla graczy lub do kin domowych. Mnogość ich funkcji, szafek i blatów pozwala na bezpieczne gromadzenie sprzętu i akcesoriów peryferyjnych, takich jak konsole, kable, pady czy wskaźniki laserowe i piloty. Sklep internetowy projektorhd.pl serdecznie zaprasza.