Moduły WiFi / HDMI

Moduły WiFi / HDMI

Aktywne filtry

Moduły wifi HDMI do łączenia bezprzewodowego projektorów i komputerów

Moduły wifi HDMI to urządzenia pozwalające  na bezprzewodowe połączenie komputera, telefonu lub tabletu z monitorem, projektorem lub telewizorem. W dobie wszechobecnej elektroniki bezprzewodowej i komórkowej łączenie się z rzutnikiem przy pomocy modułu bluetooth, wifi czy hdmi staje się czymś oczywistym i podstawowym. Dzięki zastosowaniu technologii bezprzewodowych nie trzeba martwić się o długość okablowania, związane z tym miejsce montażu czy ilość gniazd dla peryferiów. Technologie komórkowe oraz bezprzewodowe łączenie się z internetem pozwalają na błyskawiczną komunikację z dowolną ilością urządzeń wejściowych, wyjściowych, a nawet udostępnianie prezentowanych materiałów. Doskonale zajemy sobie sprawę z roli jaką odgrywa w dzisiejszych czasach komunikacja. Tak więc w tej kategorii przygotowaliśmy dla Państwa wybór modułów, które ją zapewnią – w biurze, szkole i domu. Sklep internetowy projektorhd.pl serdecznie zaprasza do zapoznania się z jego asortymentem. 

Adapter wifi HDMI do łączenia bezprzewodowego, zastępuje kilometry kabli

Adapter wifi HDMI do łączenia bezprzewodowego projektorów hd z innymi urządzeniami, rozwiąże Państwa problemy z niekorzystnymi gabarytami pomieszczeń, ciągnącymi się kablami oraz ich niedostateczną długością. Nasze moduły wi-fi to specjalistyczna elektronika, która pozwoli na przekazywanie do projektora równocześnie obrazu i dźwięku, a także dotyku. Urządzenia te pozwalają również przekazywać dotyk z powrotem do komputera lub tabletu. A to pozwala łatwiej obsługiwać np. prezentację. Za pomocą dostarczonego do zestawów darmowego oprogramowania możemy też na przykład wyświetlać dokumenty, zdjęcia i filmy z pamięci telefonu, tabletu lub komputera. Oprócz tego możemy również dodawać adnotacje z poziomu telefonu lub tabletu do wyświetlanego zdjęcia. Istnieje ponadto możliwość przeglądania  stron internetowych obsługiwanych z poziomu telefonu lub tabletu. A nawet przeglądanie dokumentów, filmów i zdjęć przechowywanych w usługach chmurowych. 

Z kolei moduły HDMI to urządzenia, dzięki którym można przesyłać bezprzewodowo sygnały wideo o rozdzielczości do FullHD 1080p na odległości rzędu kilkudziesięciu metrów. Poza tym gniazda zintegrowane dają możliwość jednoczesnej dystrybucji  sygnału wejściowego nawet na dwa różne urządzenia wyświetlające. Do urządzenia docelowego, pod warunkiem że jest on kompatybilny, można przekazywać nawet sygnały sterujące. Ponadto bezprzewodowa transmisja danych w naszych modułach sięga już częstotliwości 5G, a ich kompaktowe rozmiary umożliwiają dyskretną instalację. Nasze moduły są gotowe nawet na dopiero co wchodzące na rynek, nowoczesne rozwiązania techniczne. Dzięki temu posłużą przez długi czas. Serdecznie zapraszamy.

Moduły wifi HDMI, wygodnie i niezawodnie

Akcesoria do projektorów hd obejmujące moduły wi-fi/HDMI to zbiór akcesoriów przygotowanych w ramach wychodzenia naprzeciw oczekiwaniom i problemom naszych Klientów. Dlatego nasz sklep internetowy oferuje dodatkowe i użyteczne peryferia. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi moduły wi-fi do projektorów. To niezwykle pożyteczne urządzenia, wpinane do portu HDMI, które umożliwią komunikację z tabletem, laptopem lub telefonem komórkowym. Połączenie jest wysokiej jakości i posiada wysoką przepustowość. Dzięki temu nawet multimedialne, „ciężkie” materiały prezentacyjne, nie będą wpływały na jakość transmisji. Ponadto naszym Klientom możemy zaoferować  moduły HDMI do projektorów. Te pomysłowe urządzenia z kolei umożliwiają przesył sygnału ze źródeł HDMI o jakości full HD na odległość nawet do 30 metrów! Dzięki nim będą mogli Państwo zapomnieć o kablach, wtyczkach i związanych z nimi problemach. Rzutnik odbierze wysokiej jakości sygnał wizyjny i dźwiękowy, po czym wyświetli go w świetnej jakości na ekranie. To wszystko i wiele więcej na stronach naszej platformy handlowej. Sklep internetowy projektorhd.pl serdecznie zaprasza.