Do jasnych pomieszczeń

Do jasnych pomieszczeń

Aktywne filtry

Projektory Full HD

Projektor Epson CO-FH02 Inteligentny projektor Full HD

Obecnie brak na stanie

Dzięki temu projektorowi Full HD łatwo jest stworzyć w domu wrażenie dużego ekranu. Jest on także idealny do biura lub sali lekcyjnej. Z systemem Android TV3 możesz stworzyć imponujący 391-calowy wyświetlacz Jest on prosty w użyciu i zapewnia jasny obraz na poziomie 3000 lumenów. Projektor wyróżnia się także długim czasem eksploatacji lamp, który wynosi aż 18 lat1.

Cena 2 225,00 zł

Projektory do pubów / barów / restauracji

Projektor Vivitek DH856 do biura i edukacji

Produkt dostępny
Zastosowanie projektora   
do biznesu i edukacji
Rozdzielczość natywna Full HD (1920x1080)
Kontrast 15 000 :1
Jasność 4800 ANSI lumenów
Cena 6 298,00 zł

Do dużej sali konferencyjnej

Projektor ViewSonic LS740W

Produkt dostępny
 • Typ projektora: Bezlampowy, Biznes i edukacja, Instalacyjny
 • Rodzaj źródła światła: Laser
 • Jednostka jasności: ANSI Lumeny
 • Jasność źródła światła: 5000 lm
 • Kontrast: 3000000:1
Cena 6 900,00 zł

Ultra krótkoogniskowe

Projektor ViewSonic LS832WU

Produkt dostępny
 • Technologia: DLP
 • Typ projektora: Bezlampowy, Instalacyjny, Ultrakrótkoogniskowy (UST)
 • Rodzaj źródła światła: Laser
 • Jednostka jasności: ANSI Lumeny
 • Jasność źródła światła: 5000 lm
Cena 15 600,00 zł

Do dużej sali konferencyjnej

Projektor ViewSonic LS740HD

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
 • Typ projektora: Bezlampowy
 • Rodzaj źródła światła: Laser
 • Jednostka jasności: ANSI Lumeny
 • Jasność źródła światła: 5000 lm
 • Kontrast: 3000000:1
Cena 6 396,00 zł

Do małej sali konferencyjnej

Projektor ViewSonic LS610WH WXGA LED 4000ANSI

Produkt dostępny
 • Technologia: LED
 • Typ projektora: Bezlampowy, Biznes i edukacja
 • Rodzaj źródła światła: LED
 • Jednostka jasności: ANSI Lumeny
 • Jasność źródła światła: 4000 lm
Cena 5 366,00 zł

Krótkoogniskowe

Projektor ViewSonic LS710HD

Produkt dostępny
 • Typ projektora: Bezlampowy, Krótkoogniskowy (ST)
 • Rodzaj źródła światła: Laser
 • Jednostka jasności: ANSI Lumeny
 • Jasność źródła światła: 4200 lm
 • Kontrast: 3000000:1
Cena 10 290,00 zł

Projektory do domu

Projektor Optoma HD29i do kina domowego gier i domowej rozrywki

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

4000 lumenów

Kompatybilność 4K UHD

Dokładne, realistyczne kolory zapewniające wciągające wrażenia wizualne

Łatwe podłączanie

2x HDMI, zasilanie USB i wbudowany głośnik

Przenośny i lekki

Wygodna i łatwa konfiguracja

Cena 3 049,00 zł

Projektory do jasnych pomieszczeń

Projektory do jasnych pomieszczeń

to szeroki wybór urządzeń bez których właściwie trudno wyobrazić sobie współczesne biuro, firmę, szkołę, uczelnię lub ośrodek szkoleniowy. Wyświetlanie i przekazywanie informacji przy pomocy projektora to obecnie bardzo popularna i praktycznie podstawowa już metoda podczas wykładów, konferencji, narad czy szkoleń. Projektory na stale wpisały się także w obraz wszelakich targów, spotkań branżowych czy prezentacji. W dobie postępującej multimedializacji informacji wybór projektora jako sposobu szerokiej komunikacji wydaje się oczywisty. Projektory to także źródło rozrywki. Istnieje ogromna ilość modeli służących kinom domowym, miejscom do grania lub innej interaktywnej zabawy. Wszystkie je znajdziecie Państwo na stronach naszego sklepu.

Projektory, zwane także rzutnikami, to urządzenia służące do wyświetlania dużego jasnego obrazu na ekranie, ścianie lub na innej powierzchni pełniącej funkcję podłoża projekcyjnego. W zależności od rozdzielczości pracują one w kilku formatach. Obowiązujące standardy to 4:3 oraz panoramiczne 16:10 i kinowy 16:9. Źródłem sygnału dla projektora może być laptop, odtwarzacz BR lub DVD, tuner TV itd. Projektory dzielimy z reguły na trzy główne kategorie: do biura, szkoły i kina domowego. Każda z nich posiada swoje unikalne cechy i funkcje. Współczesne projektory to prawdziwe technologiczne cuda, które zachwycą Państwa czystością obrazu, jego rozdzielczością i detalami. Na naszych stronach prezentujemy Państwu specjalnie dobrane modele uznanych producentów. Sklep internetowy projektorhd.pl serdecznie zaprasza zapoznania się z naszą ofertą.

Projektory do jasnych pomieszczeń

Projektory do jasnych pomieszczeń

 zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów. Wśród naszych modeli znajdą się zarówno urządzenia do zastosowań profesjonalnych, poprzez rozrywkowo – multimedialne, aż do uniwersalnych, nadających się dla każdego. Fanom domowej rozrywki lubiącym oglądać kinowe produkcje w domowym zaciszu, proponujemy nasze projektory do kina domowego. To szereg modeli o naprawdę wysokich parametrach, dzięki którym nie umknie Państwu żaden detal, ani klatka filmu. Zaś ruch na ekranie będzie płynny i wyrazisty. To frajda także dla dzieci, które przygody swoich ulubionych bohaterów obejrzą w niesamowitej wręcz jakości. W tej kategorii znajdą Państwo również projektory dla graczy. To z kolei wielka frajda dla fanów wspólnej gry na wielkim ekranie, która niemalże przenosi w realia elektronicznej rozrywki.

Ale nasze urządzenia to nie tylko zabawa. To także efektywna i efektowna nauka. Dzięki takim modelom jak projektory dla edukacji, każde, nawet najtrudniejsze zagadnienie będzie można wytłumaczyć dużo łatwiej. A także przybliżyć je, oddalić i obejrzeć z wielu stron. To nowy wymiar w edukacji, który można przenieść także na efektywność biurowych i firmowych narad, spotkań czy konferencji. A posłużą temu nasze projektory biurowe dla firm, korporacji oraz wyższych uczelni i ośrodków szkoleniowych. To nowy wymiar tradycyjnych prezentacji, zebrań lub redakcyjnych konsyliów. A wszystko w jakości 4K, z dbałością o szczegóły, dźwiękiem i świetną jakością obrazu. W tej kategorii możemy zaproponować choćby stacjonarne projektory instalacyjne, które zachwycą jakością, stabilnością i precyzją wyświetlanego obrazu. Ale dysponujemy także modelami kompaktowymi i mobilnymi. 

W zależności od wielkości pomieszczenia, w którym urządzenie ma się znajdować, możemy zaoferować projektory krótkoogniskowe oraz projektory ultrakrótkoogniskowe. Dzięki nim rzutnik  może znajdować się w naprawdę niewielkiej odległości od ekranu (nawet mniejszej niż 1 metr). To świetne rozwiązanie dla mniejszych sal lekcyjnych lub pomieszczeń wykładowych. Z kolei Klientom, którym zależy przede wszystkim na niskim poborze energii i związanym z tym wydłużonym czasem eksploatacji – proponujemy projektory LED laserowe. Dla tych, których interesują nieco starsze (i tańsze) modele, zastąpione już przez bardziej nowoczesne rozwiązania, przygotowaliśmy ponadto archiwum projektorów. Znajdują się tam urządzenia bardziej leciwe, ale o wciąż dobrych parametrach technicznych. Sklep internetowy projektorhd.pl serdecznie zaprasza.