Torby na projektor

Torby na projektor

Aktywne filtry

Torby na projektory, bezpieczny transport i przechowywanie

Torby na projektory to stylowe, specjalnie wzmacniane i wymoszczone odpowiednim tworzywem pokrowce, w których Państwa rzutnik bezpiecznie spędzi czas pomiędzy kolejnymi użyciami. Nikomu nie trzeba tłumaczyć, że nowoczesna elektronika i okłady optyczne to wrażliwy sprzęt. Pozostawienie projektora bez nakrycia może powodować osadzanie się szkodliwego kurzu. Naraża także na ewentualne urazy mechaniczne czy działania atmosferyczne. Dlatego tez odpowiedni pokrowiec lub torba są niezbędne dla utrzymania go jak najdłużej w dobrej formie. Dobra torba to także bezpieczeństwo w czasie transportu. A przecież to zazwyczaj w jego trakcie zdarzają się najgorsze uszkodzenia delikatnej optyki. Wychodząc naprzeciw wszystkim tym, którzy szukają dla swojego rzutnika solidnego, bezpiecznego oraz ergonomicznego pokrowca, nasza firma przygotowała wybór wysokiej jakości toreb na projektory. Dzięki naszym produktom transport z miejsca na miejsce oraz przechowywanie rzutnika będą bezproblemowe. A przede wszystkim bezpieczne. Sklep internetowy projektorhd.pl serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą toreb, które zwiększą czas działania Państwa sprzętu.

Torby na projektory optoma, to dłuższe życie każdego projektora

Torby na projektory optoma w naszej ofercie to wiele rodzajów pokrowców na rzutniki, będących gwarancją ich zabezpieczenia na czas pomiędzy projekcjami. To praktyczne akcesoria do przenoszenia i bezpiecznego przechowywania projektora. Zamykane najczęściej na suwak, skutecznie chronią przed kurzem. Z kolei piankowe wkładki amortyzują i zabezpieczają projektor przed uszkodzeniami mechanicznymi. Wyposażone w rączkę i regulowane paski,  pozwalają na przenoszenie projektora na kilka różnych sposobów. Na przykład klasycznie – jak teczkę lub bardziej nowocześnie – założony na ramię. Większość modeli posiada także paski wewnętrzne, mocowane na rzep, pozwalające regulować docisk projektora wewnątrz torby. Nasze wyroby to wysokiej jakości uniwersalne produkty, które można zastosować do każdego modelu projektora, o ile spełnia on wymiary wewnętrzne torby. Nasze torby wykonane zostały najczęściej z nylonu, a wzmocniono je specjalistyczną pianką o grubości 10 mm. Duża część z nich służy przechowywaniu towarzyszących rzutnikowi peryferiów takich jak choćby pilot. Do tego celu pokrowce posiadają specjalne kieszenie oraz rzepy zabezpieczające zawartość. Serdecznie zapraszamy. Służymy radą i pomocą. Odpowiemy na każde pytanie.

Torby na projektory optoma 

Torby na projektory optoma zadbają o przechowanie Państwa sprzętu w stabilnej pozycji i odpowiednich warunkach. W naszej ofercie nasi Klienci znajdą między innymi najprostsze wersje toreb, takie jak torby na projektor jednokomorowe. To rodzaj podstawowej ochrony delikatnego sprzętu, wystarczający jednak w zupełności dla rzutników podstawowych, bez dużej ilości osprzętu. Dla bardziej wymagających modeli przygotowaliśmy torby na projektor wielokomorowe. Posiadamy także torby na projektor uniwersalne. To z kolei solidna ochrona rzutnika z bonusem w postaci dodatkowych komór i kieszonek. Można w nich przechowywać peryferia do urządzenia, takie jak piloty, moduły czy wskaźniki laserowe. Torba na wrażliwy układ optyczny to peryferium, bez którego trudno sobie wyobrazić optymalną pracę, konserwacje oraz przechowywanie takiego sprzętu. Dlatego też nie warto na takim opakowaniu oszczędzać. Dobra torba to gwarancja utrzymania najwyższych parametrów rzutnika oraz jego bezawaryjnego działania. Na naszych stronach znajdą Państwo akcesoria tego typu, które posłużą długie lata, a do tego oferowane są w bardzo przystępnych cenach. Sklep internetowy projektorhd.pl serdecznie zaprasza.