Ekrany

Ekrany

Aktywne filtry

Ekrany projekcyjne, równie ważne jak projektory

Ekrany projekcyjne do projektorów full hd to często element systemu audio-wideo traktowany w sposób drugorzędny. A niesłusznie. Ekrany projekcyjne to bardzo ważny element całego systemu. Są dodatkami do całego zestawu, który zdecydowanie podnosi komfort wyświetlania obrazu. Pozwolą odczuć i zaprezentować maksymalne możliwości i parametry Państwa projektora. Dobór ekranu projekcyjnego powinien być przemyślany, dlatego najlepiej spytać się naszych sprzedawców. Na pewno pomogą Państwu w jego optymalnym doborze. Dobry ekran to ta część zestawu, bez którego właściwie trudno wyobrazić sobie współczesne biuro, firmę, szkołę, uczelnię lub ośrodek szkoleniowy. Wśród naszych ponad stu produktów tego typu, nasi Klienci na pewno znajdą sprzęt dla siebie. Sklep internetowy projektorhd.pl serdecznie zaprasza zapoznania się z naszą ofertą.

Ekrany projekcyjne do projektorów full hd i 4K

Ekrany projekcyjne do projektorów full hd do wyświetlania obrazów w różnych technologiach oraz w wielu  różnych rozmiarach czy standardach. Naszym Klientom, w zależności od przeznaczenia, oferujemy przed wszystkim ekrany do prezentacji (dla szkół lub biur), ekrany do kina domowego (do oglądania filmów i wydarzeń sportowych), w tym także ekrany do gier i multimediów. Wśród tych kilku głównych kategorii oferujemy także wiele podkategorii, związanych najczęściej z parametrami, wymiarami oraz sposobami montażu tła pod rzutnik. Biorąc pod uwagę tę ostatnią właściwość proponujemy ekrany ramowe do projektorów. To rodzaj tła do projektora montowanego na ścianie. Oferujemy wersje zarówno z białą, jak i czarną ramką, o rożnych szerokościach i długościach. Z innych ekranów statycznych możemy zaoferować Państwu ekrany do zabudowy sufitowej. 

Z kolei zwolennikom mobilności, szukających tła przenośnego sugerujemy zapoznanie się z naszą ofertą zawierającą ekrany do projektorów podłogowe oraz ekrany do projektorów z ramką. Modele kompaktowe i przenośne to u nas w ogóle niemal osobna kategoria. W zależności od rodzaju podstawy takich modeli możemy wyodrębnić obecne na naszych stronach ekrany przenośne na statywie, ekrany przenośne ramowe oraz ekrany przenośne na trójnogu. 

Dla fanów automatyzacji wszelkich procesów, w tym także procesu składania i rozkładania, przygotowaliśmy ofertę gromadzącą ekrany rozwijane elektrycznie. Dzięki nim rozłożą się one idealnie ułożone w kilka sekund. I za pomocą wciśnięcia jednego przycisku. Dla tych z kolei, którzy wolą odwijać je za pomocą siły własnych mięśni, przygotowaliśmy ekrany do projektorów rozwijane ręcznie i ekrany do projektorów manualne.   

Przy doborze ekranu niezwykle ważne jest, aby wybrać taki model, który sprawdzi się optymalnie podczas rozrywki, dla której zostanie kupiony. Obecnie na rynku istnieje wiele modeli z typowymi oraz bardzo wyszukanymi parametrami. Inne służą typowym szkoleniom, inne elektronicznej rozrywce. W naszym sklepie znajdą Państwo je wszystkie. Do multimediów, filmów i gier oferujemy ekrany do projektorów wielkoformatowe, które pozwolą oglądać ulubione filmy lub mecze w kinowej rozdzielczości. A także coraz bardziej popularne ekrany zakrzywione do projektorów, sprawiające wrażenie niesamowitej głębi obrazu. Dysponujemy także praktycznie każdym dostępnym i liczącym się formatem tła pod rzutnik. Na przykład ekrany do projektorów 16:9, ekrany do projektorów 16:10 oraz ekrany 4:4 i 1:1. 

A jeśli nie mają Państwo czasu lub ochoty na analizę statystyk, technologii czy parametrów, proponujemy nasze sprawdzone zestawy projektor z ekranem. To optymalnie dobrane duety, które pozwolą osiągnąć bardzo dobre parametry zarówno do podstawowych, jak i profesjonalnych zastosowań. Sklep internetowy projektorhd.pl serdecznie zaprasza.