Windy

Windy

Aktywne filtry

Windy

Winda do projektora Avtek SlimLift 15

Produkt dostępny

Avtek SlimLift 15 to winda do projektora instalowana nad sufitem podwieszanym. Do jej montażu wystarczy min. 15 cm pomiędzy sufitem podwieszanym a stropem.

Cena 2 999,00 zł

Windy sufitowe do projektorów hd, nowoczesny i ergonomiczny sposób montażu

Windy sufitowe do projektorów hd to pomysłowe i niezwykle użyteczne konstrukcje, dzięki którym Państwa stacjonarny rzutnik może zostać zamontowany w kompaktowy sposób z oszczędnością miejsca. A także z dbałością o jego przechowywanie w czasie bezruchu. Widy elektryczne to sprytna alternatywa dla projektorów montowanych na suficie. Oprócz swych niezaprzeczalnych, ergonomicznych i praktycznych zalet, windy takie zapewniają ponadto regulację w osi pionowej. To z kolei stanowi świetne rozwiązanie z punktu widzenia kalibracji i odpowiedniego ustawienia  ekranu. Od tej pory nieruchome ekrany uzyskują możliwości ustawień, których nie miały wcześniej. Windy do rzutników to rozwiązania, które umożliwiają wprowadzenie także do Państwa domu, biura lub sali konferencyjnej, nowych technologii audiowizualnych przy zachowaniu estetycznego wnętrza. Koniec z odstającymi i zwisającymi kablami czy zabieraniem przez projektor zbędnej przestrzeni. Nasze windy to czysty komfort dla kina domowego ukrytego po prostu w suficie i chowanego wtedy, kiedy nie jest używane. Sklep internetowy projektorhd.pl serdecznie zaprasza do zapoznania się z wind nożycowych, elektrycznych i innych, które zwiększą przyjemność korzystania z projektora.

Windy sufitowe do projektorów hd, komfort, estetyka i zwykły pragmatyzm

Windy sufitowe do projektorów hd w naszej ofercie to bardzo wygodne rozwiązania w sytuacji kiedy nie chcemy, aby w naszej salce kina domowego, biurze czy sali konferencyjnej, zalegał dodatkowy sprzęt ograniczający miejsce lub kable psujące estetykę pomieszczenia. Zachęcamy do przekonania się niejako „na własnej” skórze, jak wygodne i przyjemne to rozwiązanie – posiadanie  własnego kina domowego w postaci ekranu i rzutnika ukrytego w suficie. Koniec z rozkładaniem i składaniem projektora i jego urządzeń peryferyjnych. Koniec z rozłączaniem i ponownym łączeniem kabli, co może niekorzystnie wpływać na styki i przewody. Koniec ze stojącymi na środku pomieszczenia stolikami, zabierającymi miejsce oraz zasłaniające obraz. Wreszcie koniec z  każdorazowym chowaniem mało eleganckiego rzutnika w szafie i ponownym spędzaniu kilkudziesięciu minut na jego kolejnej kalibracji. Winda z projektorem montowana na suficie to luksus uruchamiania i wyłączania wszystkiego dosłownie jednym przyciskiem. Dzięki windom tylko jeden klik dzieli Państwa od najwyższej jakości obrazu, dźwięku oraz elektronicznej rozrywki na wielkim ekranie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się naszymi modelami tych wspaniałych akcesoriów.

Windy sufitowe do projektorów hd, cicha, funkcyjna i trwała mechanika

Windy sufitowe do projektorów hd to dobre uzupełnienie ekranu projekcyjnego zabudowanego w suficie. Główne cechy które powinniśmy brać pod uwagę szukając odpowiedniego mechanizmu tego rodzaju to nośność windy i jej maksymalny zasięg od sufitu. A także dodatkowe opcje sterowania windą i minimalny wymiar konieczny do zabudowy z uwzględnieniem wymiarów projektora. Naszym Klientom proponujemy najczęściej windy do projektorów sufitowe uznanych producentów, cieszących się szacunkiem rynku i nieposzlakowaną opinią w branży. Wśród nich możemy zaoferować windy sufitowe do projektorów elektryczne oraz  windy sufitowe do projektorów nożycowe. Zarówno jeden jak i drugi model to gwarancja jakości oraz bezawaryjności na długi czas. Nasze windy odznaczają się ponadto niebanalnymi parametrami udźwigu oraz pracy, takimi jak szeroki zakres roboczy, spora waga montowanych projektorów i duża wysokość całkowita. Ponadto do każdego mechanizmu dodajemy przełącznik naścienny w komplecie oraz pięć lat gwarancji na silnik elektryczny. Bardziej wymagającym jesteśmy także w stanie zaproponować ciekawe akcesoria opcjonalne, takie jak system bezprzewodowego sterowania na podczerwień oraz radiowe systemy zdalnego sterowania. Sklep internetowy projektorhd.pl serdecznie zaprasza.