Okulary 3D

Okulary 3D

Aktywne filtry

Okulary 3D do projektorów full hd, do rozrywki i multimedialnych prezentacji

Okulary 3d do projektorów full hd to wysokiej jakości akcesoria do rzutników, jakimi są nowoczesne okulary trójwymiarowe. To asortyment przeznaczony raczej do domowej rozrywki, takiej jak kino domowe albo gry komputerowe wyświetlane z projektora. To akcesorium na dobre wprowadzi tę zabawę na niespotykany dotychczas poziom. Okulary 3D to gadżet, który coraz śmielej toruje sobie drogę w świecie elektronicznej frajdy, sportu oraz kina. Dobrze dobrane do projektora pozwolą niemalże dotknąć wyświetlanego obrazu, a już na pewno przeniosą widza w centrum obserwowanej akcji. Współczesne okulary 3D niewiele mają wspólnego ze swymi niegdysiejszymi papierowymi poprzednikami. Współczesne gadżety tego rodzaju to nierzadko multimedialne, osobno zasilane i bezprzewodowe urządzenia, które bez żadnych wątpliwości dostarczą ich nabywcom niezapomnianych wrażeń. Od tej pory każdy film, mecz, gra lub multimedialna prezentacja, otworzą nowy świat doznań dla Państwa, Państwa rodziny, pracowników lub kontrahentów. Sklep internetowy projektorhd.pl serdecznie zaprasza do zapoznania się z jego asortymentem. 

Okulary 3D do projektorów full hd, trwałe i energooszczędne

Okulary 3D do projektorów full hd dadzą Państwu możliwość otwarcia oczu na na fantastyczny świat wizualizacji 3D i pozwolą wyobraźni zobaczyć magię! Dawno minęły czasy uciążliwych i niewygodnych gogli 3D, których używanie powodowało mdłości, zawroty głowy lub inne przypadłości. Dzisiejsze urządzenia tego typu można spokojnie nakładać na zwykłe okulary korekcyjne, zaś jakość obrazu i jego realistyka pozwalają poczuć niemalże efekt wirtualnej rzeczywistości. Większość z nich posiada akumulator litowo-jonowy, który w pełni naładowany, wystarcza na 25 godzin oglądania. Są też bardzo ergonomiczne i nieuciążliwe w noszeniu. Dzięki ograniczeniu grubości soczewek oraz uproszczeniu konstrukcji producentom udało się  zmniejszyć masę okularów o około 40% 

W celu zagwarantowania wygody każdemu użytkownikowi, niezależnie od wieku i wielkości czaszki,  nowy wzór okularów oferowany jest w trzech rozmiarach (S, M, L). Każdy może również dostosować do swoich potrzeb wysokość mostka na nos oraz rozstaw soczewek. Dzięki temu będą doskonale leżały, zapewniając maksymalny komfort. Ponadto okulary 3D w naszym sklepie to produkty zoptymalizowane tak, aby zapewnić wyższy kontrast i jasność obrazu większą, niż kiedykolwiek wcześniej. Eliminując przy tym jednocześnie uciążliwe problemy z umieszczeniem emitera, ograniczonym zasięgiem, potencjalnymi zakłóceniami powszechnie występującymi podczas użycia podczerwieni. Nasze okulary to jakość i swoisty portal do nowego wymiaru rozrywki. Serdecznie zapraszamy.

Okulary 3D do projektorów full hd, aktywne, pasywne, super lekkie

Okulary 3D do projektorów full hd, które pozwolą w trzecim wymiarze dojrzeć zalety i wysokie parametry Państwa rzutnika. Wszystkie nasze produkty w tej kategorii to okulary do projektorów radiowe RF bezprzewodowe. Dają one możliwość cieszenia się niczym nie skrępowaną zabawą przed ekranem w wysokiej rozdzielczości. Wśród nich wyróżnić można okulary do projektorów aktywne oraz okulary 3D migawkowe. To rodzaj okularów, które zasilane są przy pomocy małej baterii lub akumulatora. Wykorzystują one szkła z warstwą ciekłych kryształów, które zaciemniają się, gdy przechodzi przez nie prąd. W efekcie zasłaniane jest na przemian raz lewe, raz prawe oko. Dzięki temu obraz w trzecim wymiarze jest ostry dynamiczny i nie męczy wzroku. W zależności od rodzaju zabawy z projektorem zaproponować możemy okulary 3D do kina domowego, okulary 3D do gier oraz okulary 3D do prezentacji multimedialnych. Wszystkie produkty tej kategorii to gadżety bardzo ergonomiczne, o niskim poborze energii oraz bardzo wytrzymałe. Do długiej zabawy proponujemy okulary 3D super lekkie. Sklep internetowy projektorhd.pl serdecznie zaprasza.