Archiwum

Archiwum

Aktywne filtry

Akcesoria do projektorów, pełnowartościowy sprzęt w okazyjnych cenach

Akcesoria do projektorów archiwum to kategoria, w której podobnie jak w przypadku archiwum samych projektorów, zgromadziliśmy dla Państwa wybór akcesoriów, które producenci zastąpili już doskonalszymi wersjami. Nie oznacza to oczywiście, że są to akcesoria jakościowo gorsze lub wybrakowane. Czas leci i każde urządzenie jest ciągle udoskonalane. Peryferia do naszych projektorów także. Zaletą artykułów umieszczonych w archiwum jest ich relatywnie niższa cena. Poza tym to pełnowartościowe produkty, bardzo dobre dla tych, którzy wolą dołożyć funduszy do samego rzutnika, zaoszczędzić zaś nieco na akcesoriach. To także dobra oferta dla wszystkich tych, którzy szukają przyzwoitych parametrów w przystępnej cenie. Polecamy obecne w tej kategorii urządzenia peryferyjne, dzięki którym Państwa projektory ukażą sto procent swoich możliwości. Artykuły na tych stronach to najlepszy przykład na dynamikę zmian i tempo postępu technologicznego w technice wyświetlania obrazu. A także dowód na to, że asortyment obecny na naszej platformie internetowej mimo upływu czasu utrzymuje swoje wysokie parametry. Sklep internetowy projektorhd.pl serdecznie zaprasza do zapoznania się z naszą ofertą akcesoriów archiwalnych.

Akcesoria do projektorów multimedialnych starszej generacji, wystarczające do wielu profesjonalnych zastosowań

Akcesoria do projektorów archiwum to asortyment rozwiązań obecnie rzadziej już stosowanych, ciągle jednak obecnych na rynku i wykorzystywanych indywidualnie. To wciąż ta sama jakość, ergonomia i użyteczność. Tyle, że może mniej popularna. Tak jak w przypadku archiwum samych projektorów, tutaj także znaleźć można zarówno urządzenia do zastosowań profesjonalnych, poprzez rozrywkowo – multimedialne, aż do uniwersalnych. To wciąż asortyment, który z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów.

Nikomu nie trzeba tłumaczyć jak ważne dla prawidłowego działania projektora jest jego mocowanie. To bezdyskusyjna podstawa dobrej pracy sprzętu stacjonarnego. Dlatego w naszym archiwum proponujemy Państwu uchwyty ścienne do projektorów w szerokim wyborze. Zapewnią one solidne mocowanie rzutnika, a dzięki temu stabilną pracę oraz wysokiej jakości obraz. Dobrze zamontowany projektor to przecież także punkt wyjścia dla jakości rzucanego przezeń obrazu. Zwolennicy automatyzacji z kolei znajdą w naszym archiwum elektryczne windy do projektorów. To bardzo modne obecnie rozwiązanie, które pozwala wychylać projektor z instalacji na suficie. Tym samym oszczędza miejsce i daje możliwość regulacji położenia obrazu w pionie.

Z kolei okablowanie do projektorów we wcześniejszych wersjach (HDMI 1.4, 1.6) wcale nie musi oznaczać gorszej jakości obrazu. Szczególnie we wciąż popularnej i wystarczającej do wielu zastosowań rozdzielczości Full HD. W swojej klasie spełniają one najwyższe normy połączeń HDMI i nie tylko. Dzięki nim efekt na ekranie wciąż będzie budził podziw, zaś wysoka jakość wykonania przewodów zapewni optymalne parametry rzutnika bez żadnych zakłóceń czy spadków mocy sygnału. To dobry pomysł na kupno szeregu kabli zamiennych na wszelki wypadek. Fanom technologii bezprzewodowych zaproponować możemy z kolei takie podzespoły jak moduły wi-fi do projektorów oraz moduły HDMI do projektorów. Pozwolą one na odbieranie sygnału wysokiej jakości z Internetu lub lokalnego źródła w zadowalających parametrach przesyłu i przepustowości łącza. Polecane szczególnie do projektorów kompaktowych kub przenośnych.

Ciągle rozwijającym się osiągnięciem techniki są okulary 3D dla projektorów. To rozwiązane proponowane do oglądania multimedialnych, naprawdę imponujących prezentacji lub gier czy odpowiednich filmów. Nasze okulary zabiorą Państwa w technologiczny trzeci wymiar i pozwolą niemal dotknąć obrazów generowanych przez Państwa rzutniki. A dzięki takim akcesoriom jak obecne u nas obiektywy do projektorów, obraz ten będzie ostry, szczegółowy oraz nasycony pięknymi, pełnymi kolorami. Kupno wcześniejszego modelu w okazyjnej cenie „na próbę” może być dobrą okazją do zastanowienia się czy to faktycznie gadżet dla nas. Z kolei wskaźniki laserowe do projektorów to na tyle uniwersalne urządzenia, że nawet archiwalne modele dobrze wykonają swoją robotę. 

Nie zaniedbujemy ponadto akcesoriów służących do ustawiania, przechowywania czy konserwacji naszych rzutników. W archiwalnym zestawie proponujemy zbiór ergonomicznych i komfortowych mebli do ich odpowiedniej eksploatacji. Posiadamy na przykład stoliki do projektorów we wczesnych wersjach. Wśród nich zaś stoliki projekcyjne oraz stoliki multimedialne. Zapewnią one odpowiednią stabilizację oraz właściwe warunki pracy z samym rzutnikiem oraz jego osprzętem. Dobrze przechowywany po pracy projektor będzie służył przez długie lata, podobnie jak nasze archiwalne stoliki. Do właściwego przechowywania proponujemy torby na projektor w swych wczesnych fasonach. Pozwolą one uniknąć urazów mechanicznych oraz złego działania warunków atmosferycznych. Dadzą także możliwość uniknięcia kontaktu rzutnika z kurzem. Z naszymi akcesoriami Państwa sprzęt będzie działał bez awaryjnie jeszcze przez długi czas. Serdecznie zapraszamy do archiwum akcesoriów w sklepie internetowym projektorhd.pl.