Projektory stacjonarne

Projektory stacjonarne

Aktywne filtry

Biurowe

Projektor Vivitek DH380-EDU wydłużona gwarancja

Produkt dostępny
  • Gwarancja EDU: 5 lat na projektor / 3 lata na lampę lub 2000 godzin (co nastąpi wcześniej)
  • Technologia: DLP
  • Typ projektora: Biznes i edukacja
  • Kontrast: 30 000:1
  • Jasność źródła światła: 4000 lm
Cena 3 349,00 zł

Biurowe

Projektor Vivitek DH380

Produkt dostępny
  • Technologia: DLP
  • Typ projektora: Biznes i edukacja
  • Kontrast: 30 000:1
  • Jasność źródła światła: 4000 lm
Cena 3 199,00 zł

Projektory o wysokiej jasności

Projektor Epson EB-2250U do biura

Produkt dostępny
Zastosowanie projektora   
do biura oraz edukacji
Rozdzielczość natywna WUXGA (1920x1200 pikseli)
Kontrast 15 000 :1
Jasność 5 000 ANSI lumenów

Cena 5 499,00 zł

Projektory mobilne / miniprojektory

Projektor Epson EB-1795F ultramobilny projektor dla biznesu

Produkt dostępny

Inteligentny i ultramobilny projektor Full HD 1080p dla klientów biznesowych, łączący świetną jakość obrazu, łatwą konfigurację i prawdziwą przenośność. Projektor posiada jasne światło 3 200 lumenów  oraz wysoki kontrast 10 000:1 dzięki czemu możemy go ustawić w zasadzie wszędzie, a obraz będzie się cechował nienaganną jakością.

Cena 5 499,00 zł

Projektory o wysokiej jasności

Projektor NEC P525UL do biura WUXGA laserowy bardzo cichy

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Zastosowanie projektora   
do biura instalacyjny
Rozdzielczość natywna WUXGA (1920 x 1080)
Żywotność lampy
20 000 godzin
Jasność 5000 ANSI lumenów
Kontrast 500 000:1

Cena 11 989,00 zł

Projektory do biura i szkoleń stacjonarne

Projektory do biura i szkoleń stacjonarne to szeroki wybór urządzeń bez których właściwie trudno wyobrazić sobie współczesne biuro, firmę, szkołę, uczelnię lub ośrodek szkoleniowy. Wyświetlanie i przekazywanie informacji przy pomocy projektora to obecnie bardzo popularna i praktycznie podstawowa już metoda podczas wykładów, konferencji, narad czy szkoleń. Projektory na stale wpisały się także w obraz wszelakich targów, spotkań branżowych czy prezentacji. W dobie postępującej multimedializacji informacji wybór projektora jako sposobu szerokiej komunikacji wydaje się oczywisty. Projektory to także źródło rozrywki. Istnieje ogromna ilość modeli służących kinom domowym, miejscom do grania lub innej interaktywnej zabawy. Wszystkie je znajdziecie Państwo na stronach naszego sklepu.

Projektory, zwane także rzutnikami, to urządzenia służące do wyświetlania dużego jasnego obrazu na ekranie, ścianie lub na innej powierzchni pełniącej funkcję podłoża projekcyjnego. W zależności od rozdzielczości pracują one w kilku formatach. Obowiązujące standardy to 4:3 oraz panoramiczne 16:10 i kinowy 16:9. Źródłem sygnału dla projektora może być laptop, odtwarzacz BR lub DVD, tuner TV itd. Projektory dzielimy z reguły na trzy główne kategorie: do biura, szkoły i kina domowego. Każda z nich posiada swoje unikalne cechy i funkcje. Współczesne projektory to prawdziwe technologiczne cuda, które zachwycą Państwa czystością obrazu, jego rozdzielczością i detalami. Na naszych stronach prezentujemy Państwu specjalnie dobrane modele uznanych producentów. Sklep internetowy projektorhd.pl serdecznie zaprasza zapoznania się z naszą ofertą.

Projektory do biura i szkoleń stacjonarne

Projektory do biura i szkoleń stacjonarne zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów. Wśród naszych modeli znajdą się zarówno urządzenia do zastosowań profesjonalnych, poprzez rozrywkowo – multimedialne, aż do uniwersalnych, nadających się dla każdego. Fanom domowej rozrywki lubiącym oglądać kinowe produkcje w domowym zaciszu, proponujemy nasze projektory do kina domowego. To szereg modeli o naprawdę wysokich parametrach, dzięki którym nie umknie Państwu żaden detal, ani klatka filmu. Zaś ruch na ekranie będzie płynny i wyrazisty. To frajda także dla dzieci, które przygody swoich ulubionych bohaterów obejrzą w niesamowitej wręcz jakości. W tej kategorii znajdą Państwo również projektory dla graczy. To z kolei wielka frajda dla fanów wspólnej gry na wielkim ekranie, która niemalże przenosi w realia elektronicznej rozrywki.

Ale nasze urządzenia to nie tylko zabawa. To także efektywna i efektowna nauka. Dzięki takim modelom jak projektory dla edukacji, każde, nawet najtrudniejsze zagadnienie będzie można wytłumaczyć dużo łatwiej. A także przybliżyć je, oddalić i obejrzeć z wielu stron. To nowy wymiar w edukacji, który można przenieść także na efektywność biurowych i firmowych narad, spotkań czy konferencji. A posłużą temu nasze projektory biurowe dla firm, korporacji oraz wyższych uczelni i ośrodków szkoleniowych. To nowy wymiar tradycyjnych prezentacji, zebrań lub redakcyjnych konsyliów. A wszystko w jakości 4K, z dbałością o szczegóły, dźwiękiem i świetną jakością obrazu. W tej kategorii możemy zaproponować choćby stacjonarne projektory instalacyjne, które zachwycą jakością, stabilnością i precyzją wyświetlanego obrazu. Ale dysponujemy także modelami kompaktowymi i mobilnymi. 

W zależności od wielkości pomieszczenia, w którym urządzenie ma się znajdować, możemy zaoferować projektory krótkoogniskowe oraz projektory ultrakrótkoogniskowe. Dzięki nim rzutnik  może znajdować się w naprawdę niewielkiej odległości od ekranu (nawet mniejszej niż 1 metr). To świetne rozwiązanie dla mniejszych sal lekcyjnych lub pomieszczeń wykładowych. Z kolei Klientom, którym zależy przede wszystkim na niskim poborze energii i związanym z tym wydłużonym czasem eksploatacji – proponujemy projektory LED laserowe. Dla tych, których interesują nieco starsze (i tańsze) modele, zastąpione już przez bardziej nowoczesne rozwiązania, przygotowaliśmy ponadto archiwum projektorów. Znajdują się tam urządzenia bardziej leciwe, ale o wciąż dobrych parametrach technicznych. Sklep internetowy projektorhd.pl serdecznie zaprasza.