Moduły WiFi

Moduły WiFi

Aktywne filtry

Moduły WiFi

Moduł WiFi do projektorów NEC NP05LM2

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Bezprzewodowy moduł LAN do projektorów z serii PE, P, Mxx3, ME, MC, UMxx1 i UMxx2 oraz wyświetlaczy dotykowych UHD z serii CB.

Cena 376,00 zł

Moduły Wi-Fi do projektorów hd, bezprzewodowa komunikacja z wielu źródeł

Moduły Wi-Fi do projektorów hd, to nowe zdobycze techniki, umożliwiające skuteczne,  bezprzewodowe połączenie komputera, telefonu lub tabletu z monitorem, projektorem lub nawet  telewizorem. W dobie wszechobecnych systemów bluetooth, komórkowego i wi-fi, adaptacja tego ostatniego na potrzeby projektorów HD, była jedynie kwestią czasu. Dzięki zastosowaniu technologii bezprzewodowych w rzutnikach nie trzeba martwić się o długość i jakość okablowania oraz związane z tym miejsce montażu czy ilość gniazd dla peryferiów. Współczesne rozwiązania komórkowe oraz bezprzewodowe umożliwiają łączenie się z Internetem. Pozwalają na błyskawiczną komunikację z dowolną ilością urządzeń wejściowych, wyjściowych, a nawet udostępnianie prezentowanych materiałów. Doskonale zajemy sobie sprawę z roli jaką odgrywa w dzisiejszych czasach tego typu komunikacja. Tak więc w tej kategorii przygotowaliśmy dla Państwa wybór modułów, które ją bezproblemowo zapewnią – w biurze, szkole i domu. Sklep internetowy projektorhd.pl serdecznie zaprasza do zapoznania się z jego asortymentem. 

Moduły Wi-Fi do projektorów hd, w sieci, w biurze, w chmurze

Akcesoria do projektorów moduły Wi-Fi rozwiążą Państwa problemy z niekorzystnymi gabarytami pomieszczeń, ciągnącymi się kablami oraz ich niedostateczną długością. Nasze moduły wi-fi to specjalistyczna elektronika, która pozwoli na przekazywanie do projektora równocześnie obrazu i dźwięku, a także dotyku. Urządzenia te pozwalają również przekazywać dotyk z powrotem do komputera lub tabletu. A to pozwala łatwiej obsługiwać na przykład prezentację. Za pomocą dostarczonego do zestawów darmowego oprogramowania możemy też na przykład wyświetlać dokumenty, zdjęcia i filmy z pamięci telefonu, tabletu lub komputera. Oprócz tego możemy również dodawać adnotacje z poziomu telefonu lub tabletu do wyświetlanego zdjęcia. Istnieje ponadto możliwość przeglądania  stron internetowych obsługiwanych z poziomu telefonu lub tabletu. A nawet przeglądanie dokumentów, filmów i zdjęć przechowywanych w usługach chmurowych. Nasze moduły są gotowe nawet na dopiero co wchodzące na rynek, nowoczesne rozwiązania techniczne. Dzięki temu posłużą przez długi czas. Serdecznie zapraszamy.

Moduły Wi-Fi do projektorów hd, optymalny partner dla bardzo wymagających multimediów

Moduły Wi-Fi do projektorów hd gwarantują stabilność systemu i sygnału. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi niezawodne moduły wi-fi do projektorów. Te pożyteczne urządzenia, wpinane i zasilane z portu HDMI, umożliwią rzutnikowi komunikację z tabletem, laptopem lub telefonem komórkowym. Połączenie uzyskiwane przy pomocy naszych akcesoriów jest zawsze wysokiej jakości i o dużej przepustowości. Dzięki temu nawet zawierające bardzo dużo danych, multimedialne materiały prezentacyjne, nie będą „przycinać”. Podobnie działają nasze moduły wi-fi do tablic. To także akcesoria, które zapewnią ciągłą i wysokich parametrów pracę bez żadnych zakłóceń. Polecamy także odtwarzacze cyfrowe, emitery sygnału dla projektorów oraz multi presenter sticki, które raz na zawsze rozwiążą problemy plątających się kabli, niepasujących gniazd czy niestykających wtyczek.

Frustracja wynikająca z trudności z podłączaniem urządzeń, nawiązywaniem połączeń sieciowych oraz plątaniną kabli w salach konferencyjnych jest zjawiskiem powszechnym, które przyczynia się do marnowania cennego czasu i zasobów. Z naszymi gadżetami z tej kategorii, już nigdy się Państwo z tym zjawiskiem nie spotkacie. Z kolei nasze bezprzewodowe adaptery HDMI zmienią Państwa projektor w inteligentne urządzenie i udostępnią bezprzewodowo treść na wielkim ekranie. Potrafią one w łatwy sposób strumieniowo przesyłać filmy, muzykę a także udostępniać wszelkie treści nawet w bardzo wysokich rozdzielczościach. Sklep internetowy projektorhd.pl serdecznie zaprasza.