Rozwijane Ręcznie

Rozwijane Ręcznie

Aktywne filtry

Rozwijane Ręcznie

Ekran Suprema Feniks 200x150 (4:3) MW 99

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Rodzaj ekranu   
Ręcznie rozwijany
Powierzchnia projekcyjna Matt White 
Wielkość ekranu (netto)
20300x1500 mm
Długość kasety
2204 mm

Cena 1 036,04 zł

Ekrany projekcyjne rozwijane ręcznie, trwałe i proste

Ekrany projekcyjne rozwijane ręcznie oferowane przez sklep projektorhd.pl, dostępne są we wszystkich obwiązujących rozmiarach, standardach i formatach. Znajdą tutaj Państwo zarówno ekrany rozwijane ręcznie do 16:9 oraz ekrany rozwijane ręcznie 16:10. Z kolei do zastosowań biurowych, prezentacyjnych lub szkolnych wystarczą ekrany rozwijane ręcznie 1:1, ekrany rozwijane ręcznie 4:3 oraz ekrany rozwijane ręcznie 4:4. Te formaty zabierają także stosunkowo mniej miejsca. Sklep internetowy projektorhd.pl serdecznie zaprasza. 

Ekrany projekcyjne rozwijane ręcznie to budżetowe propozycje zarówno do kina domowego jak i rozwiązań biurowych. Idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którym zależy na funkcjonalności przy zachowaniu dobrej ceny produktu. Ekrany rozwijane ręcznie można instalować zarówno na ścianie jak i na suficie. Występują one w różnych wielkościach, z różnymi powierzchniami projekcyjnymi. Nie wiedzą Państwo jaki ekran wybrać? Prosimy o kontakt. Nasi konsultanci z pewnością pomogą w doborze odpowiedniego produktu. Stanowimy zgrany, profesjonalny zespół, którego pasją są nowoczesne technologie wyświetlania obrazu. Naszym klientom chętnie doradzimy, poradzimy, odpowiemy na każde pytanie. Służymy profesjonalną pomocą wynikającą z wieloletniego doświadczenia. Sklep internetowy projektorhd.pl serdecznie zaprasza do zapoznania się z jego ofertą ekranów do projektorów rozwijanych przy pomocy ludzkich mięśni. 

Ekrany projekcyjne rozwijane ręcznie do biur, lekkie i łatwe do zamontowania

Ekrany rozwijane ręcznie do biur oferowane w sklepie projektorhd.pl to solidne konstrukcje, wykonane z lekkich stopów zapewniających trwałość ekranu. Dyskretna rączka, załączona do każdego z nich oraz precyzyjnie działający mechanizm sprawiają, że ekran rozwija się niezwykle płynnie i łatwo. Powierzchnie ekranów są wykonane z najwyższej jakości materiałów. A także wzbogacone o czarne ramki. Zapewnią gładki i czysty obraz wyświetlanych projekcji. Specjalnie zaprojektowane kasety zapewniają z kolei sprawne i solidne przymocowanie ekranów do sufitu lub ściany. To bardzo dobra opcja dla tych wszystkich, którzy myślą o niedrogim tle do uniwersalnych zastosowań. W naszym sklepie znajdą szeroki ich wybór. Serdecznie zapraszamy.

Ekrany projekcyjne rozwijane ręcznie

Ekrany projekcyjne rozwijane ręcznie do biur to niedrogie tła dla tych wszystkich, którzy potrzebują ich  do raczej podstawowych i niezbyt wymagających zastosowań. Nie oznacza to jednak, że prezentowane w tej kategorii ekrany są produktami drugiej kategorii. Wręcz przeciwnie. To dobrej jakości asortyment, jednakże pozbawiony wielu nowinek technicznych oraz bardzo zaawansowanych technologii. To po prostu dobre tła bez zbędnych fajerwerków. Posłużą świetnie w szkołach podczas lekcji oraz przy mniej multimedialnych prezentacjach. Będą też wystarczające do odtwarzania w Państwa domach filmów, oglądania meczów a także do gier. Tradycyjnie polecamy zatem ekrany rozwijane ręcznie do prezentacji (najlepsze dla szkolnictwa lub biura), ekrany rozwijane ręcznie do kina domowego (wydarzenia sportowe, mecze, filmy) a także ekrany rozwijane ręcznie do gier i multimediów. Tego typu ekrany nadadzą się ponadto do wyświetlania bajek najmłodszym. Można je zainstalować nawet w dziecięcym pokoju.

Ekrany manualne z tej kategorii różnią się od siebie kilkoma ciekawymi detalami. Dobrym przykładem będą tutaj ekrany rozwijane ręcznie z ramką oraz ekrany rozwijane ręcznie bez obramowania. Ramka jest detalem, który zwiększa kontrast z obrazem. Ma to pewne znaczenie  podczas rzutowania obrazu na konkretne tło. Oprócz tego możemy zaproponować również  ekrany rozwijane ręcznie z białą kasetą oraz  ekrany rozwijane ręcznie z czarną kasetą. Choć to już detale czysto estetyczne, zależące od indywidualnych upodobań klientów. Osobom, które nie przewidują mobilnej roli dla swego ekranu możemy zaproponować jeszcze ekrany zwijane ręcznie ścienne.