Rozwijane Elektrycznie

Rozwijane Elektrycznie

Aktywne filtry

Ekrany rozwijane elektrycznie do projektorów hd

Ekrany rozwijane elektrycznie do projektorów hd to modele ekranów wyposażonych w elektryczny mechanizm zwijania i rozwijania. Mechanizm taki to przede wszystkim spora oszczędność czasu oraz wygoda. Ekrany rozkładane elektrycznie oferują duże możliwości dopasowania do Państwa wnętrza oraz spory komfort użytkowania. Ekrany rozwijane elektrycznie mogą być zarówno produktami masowymi, jak również wysokiej jakości urządzeniami produkowanymi pod indywidualny wymiar oraz według Państwa  specyfikacji. To także sprzęt, który można dowolnie dobierać względem jego parametrów i właściwości. Czy to format, materiał lub rozdzielczość. U nas znajdą Państwo praktycznie każdy dostępny na rynku. Wybierz idealną dla Ciebie powierzchnię, ramki kontrastowe oraz sterowania oraz znajdź ekran dopasowany do Twoich potrzeb. Sklep internetowy projektorhd.pl serdecznie zaprasza do zapoznania się z jego ofertą ekranów z napędem elektrycznym.

Ekrany rozwijane elektrycznie do projektorów hd dla wysokiej jakości obrazu

Ekrany rozwijane elektrycznie to także ergonomia i oszczędność miejsca. Nasz sklep oferuje Państwu linię wysokiej jakości ekranów projekcyjnych, dedykowanych dla wszystkich typów Klientów. Od profesjonalnych instalacji AV, poprzez projekty dla sektora publicznego i edukacyjnego, aż do wyposażenia sal konferencyjnych oraz do użytku w kinie domowym. Dostępne u nas wersje z napinaczami gwarantują płaskość powierzchni projekcyjnej. Powszechnie wiadomo, że jednym z najważniejszych czynników, wpływających na jakość ekranów projekcyjnych są fałdy i zmarszczenia. Ekrany z napinaczami rozwiązują ten problem za pomocą innowacyjnych, opracowanych i opatentowanych  technologii. Nasze akcesoria w tej kategorii to wyprofilowana powierzchnia projekcyjna oraz napięta elastycznymi linkami i idealnie gładka powierzchnia projekcyjna. Większość naszych ekranów wyposażona jest w duży dodatkowy czarny pas na górze oraz różne materiały projekcyjne. Ponadto aż roi się w nich od nowoczesnych rozwiązań technicznych. Może to być na przykład powierzchnia z systemem tylnej projekcji, transparencji, zwiększania kontrastu lub przepuszczania dźwięku.  

Profesjonalne linie estetyczne naszych ekranów, posiadają prostopadłe, minimalistyczne zakończenia kasety, co sprawia, że wyglądają bardzo nowocześnie. Kasety ekranów wykonane są w całości z aluminium. Każda wyposażona jest w kompletny zestaw montażowy, przewodowe sterowanie naścienne oraz podręcznik użytkownika opisujący sposób instalacji. Oferujemy także możliwość wyprodukowania ekranu zgodnie z wymiarami podanymi przez Klienta. Ponadto w wybranych ekranach istnieje możliwość personalizacji w różnych  wariantach.

Ekrany rozwijane elektrycznie, nie zniekształcają obrazu

Ekrany rozwijane elektrycznie to linia teł do wyświetlania obrazu, które rozłożą się samoczynnie, gotowe do pracy w kilka sekund. I to za pomocą wciśnięcia jednego przycisku. W zależności od przeznaczenia, oferujemy przed wszystkim ekrany rozwijane elektrycznie do prezentacji (dla szkół lub biur), ekrany rozwijane elektrycznie do kina domowego (do oglądania filmów i wydarzeń sportowych) oraz ekrany rozwijane elektrycznie do gier i multimediów. Wśród nich, w zależności od rodzaju mocowania oferujemy ekrany rozwijane elektrycznie ścienne oraz ekrany rozwijane elektrycznie podwieszane. Osobną linię stanowią u nas ekrany montowane na stałe, na przykład w salkach, aulach czy socjalnie przeznaczonych do tego pomieszczeniach. Jeśli chodzi o takie ich użytkowanie, to proponujemy Państwu ekrany rozwijane elektrycznie do zabudowy sufitowej. Opcjonalnie ekrany rozwijane elektrycznie z napinaczami. 

Także w tej kategorii oferujemy standaryzowane rozmiary, szerokości i wysokości naszych teł. Inny model sprawdzi się podczas konferencji, inny podczas rozrywki.  W naszym sklepie znajdą Państwo wersje do wszystkich zastosowań. Do multimediów, filmów i gier oferujemy tła wielkoformatowe. Pozwolą one oglądać ulubione filmy lub mecze w kinowej rozdzielczości. W tym celu najlepiej dobrać ekrany rozwijane elektrycznie 16:9 oraz ekrany rozwijane elektrycznie 16:10. Do zastosowań biurowych, prezentacyjnych lub szkolnych wystarczą ekrany rozwijane elektrycznie 4:4, 4:3 i 1:1.Oferujemy praktycznie każdy dostępny i liczący się format tła pod rzutnik.  Sklep internetowy projektorhd.pl serdecznie zaprasza.