Robotyka / Kodowanie

Robotyka / Kodowanie

Aktywne filtry

Robotyka / Kodowanie

Zestaw Z 6 Robotami Thymio

Produkt dostępny
 • 6 robotów Thymio w wersji podstawowej
 • Pakiet Thymio Challenge Activities
 • Ładowarka z 6 portami USB
 • 6 kabli USB-microUSB
 • 6 instrukcji obsługi robota
 • Pilot zdalnego sterowania
 • Elegancka i wytrzymała walizka
Cena 5 780,00 zł

Robotyka / Kodowanie

Robot edukacyjny Thymio RF

Produkt dostępny

Programowany w 5 językach 

 • 6 zaprogramowanych trybów 
 • 7 czujników zbliżeniowych 
 • 39 programowalnych diod LED
 • Wbudowany moduł komunikacji bezprzewodowej
 • Symulator Thymio
 • Kompatybilność z Lego Bricks i Technic
Cena 1 045,00 zł

Roboty interaktywne JIMU TankBot dla dzieci zaprojektowane do nauki programowania

Roboty interaktywne JIMU TankBot dla dzieci to futurystyczny powiew technologicznej nowości. Na horyzoncie niemal widać już zabawki obdarzone sztuczną inteligencją! Od niedawna w naszej ofercie mogą Państwo znaleźć także najnowsze zdobycze technologiczne w dziedzinie projektowania zabawek robotów. Roboty interaktywne to akcesoria, które na stale zmienią postrzeganie zabawy dziecka z tego typu gadżetami. A każda sekunda poświęcona na zabawę będzie jednocześnie nauką. Jesteśmy przekonani, że czegoś takiego nasi Klienci jeszcze nie widzieli. Dzięki naszym zestawom będą Państwo mogli zbudować takiego robota, jaki tylko Państwu i Państwa dziecku przyjdzie do głowy. Może to być zwierzak, samochód, maszyna lub cokolwiek innego. Internetowe fora i gotowe do ściągnięcia projekty służą pomocą. Mnogość czynności, które te zabawki potrafią wykonywać z pewnością wprawią Państwa w zdziwienie. Będą one ukazywać emocje, podnosić przedmioty, przesuwać je, a także omijać. Aż trudno uwierzyć, że to jednak maszyny. Swymi zdolnościami, funkcjami i możliwościami przekonają do zabawy każe dziecko, a nawet dorosłego. Zaś programowanie jego zachowań przy pomocy software’u ze smartfona z każdej godziny zabawy uczynią jednocześnie lekcję sterowania i cybernetyki. Sklep internetowy projektorhd.pl serdecznie zaprasza do zapoznania się z wyborem tych niezwykłych, inteligentnych zabawek.

Robot interaktywne JIMU TankBot dla dzieci

Robot interaktywne dla dzieci zaprojektowane są w ten sposób, żeby bawiąc uczyć Państwa dziecko programowania i podstaw automatyki. Jednocześnie, dzięki możliwości zbudowania swojego robota praktycznie od zera, będą rozwijały wyobraźnię, zdolności manualne i poznawcze najmłodszych. Przedstawiamy wesołą drużynę produktów serii JIMU, które chętnie staną się przyjaciółmi i nauczycielami Państwa pociechy. A i pewnie rodzice zechcą spędzić z nimi więcej czasu. Dla początkujących konstruktorów proponujemy roboty interaktywne JIMU Karbot. W tym zestawie znajdują się specjalne serwomotory oraz prawie trzysta rożnych klocków, w tym czujnik podczerwieni. Całość Pozwala zbudować trzy predefiniowane roboty, takie jak samochód, trójkołowiec oraz robota podążającego zaprogramowaną trasą. A poza tym… praktycznie nieskończoną ilość własnych pomysłów! Dodatkowo zestaw daje możliwość dostępu do serwisu społecznościowego, gdzie znajdą Państwo setki projektów innych właścicieli systemu JIMU.

Roboty interaktywne JIMU TankBot wprowadzają zupełnie nową jakość do tej rodziny naukowych gadżetów. Poza faktem, że poruszają się one na gąsienicach, można powiedzieć, że są dużo ciekawsze niż pozostałe zestawy. Dzięki wbudowanym czujnikom podczerwieni są one w stanie nie tylko śledzić linię i poruszać się po niej, ale też wyczuwać przeszkody i omijać je. TankBoty to pierwsze zabawki z tej serii, które potrafią podnosić i przenosić rzeczy w inne miejsce. Umożliwia to załączona do zestawu, specjalna aplikacja. Można ją zainstalować i korzystać na smartfonie i tablecie z systemem Android lub iOS. Te wspaniałe urządzenia obejmują sześć silniczków, pozwalających poruszać się robotowi, czujnik podczerwieni i prawie dwieście klocków do budowy wszystkiego, co tylko przyjdzie do głowy.

Z kolei roboty interaktywne JIMU Astrobot to pierwsi członkowie tej rodziny, którzy potrafią wyrażać swoje emocje! Choć trudno w to uwierzyć, elektroniczne oczy oraz z głośniki bluetooth przekonają Państwa, że te roboty to niemal żywe stworzenia. Można bez obaw wchodzić z nimi w interakcję, uczyć nowych sztuczek, bawić się i edukować. A także programować ich funkcje w języku Scratch. Setki misji do wykonania razem z robotem czekają w specjalnej aplikacji. Programować dadzą się także nasze roboty interaktywne JIMU Trackbot. Zostały one  zaprojektowane z myślą tych, którzy poważnie myślą o nauce programowania. Wzorowane na prawdziwych maszynach budowlanych zestawy z Trackbotami, pozwalają na budowę spychaczy, podnośników oraz realizację nieskończonej liczby własnych pomysłów. Jest to pierwszy tak ergonomiczny członek rodziny JIMU. Jego baterię ładuję się za pomocą portu mini USB!

Roboty interaktywne JIMU BOX to najnowszy zestaw klocków do budowy inteligentnych maszyn. Zaprojektowane do nauki programowania w szkołach podstawowych, zawierają sześć prostych modeli, które jest w stanie zbudować i zaprogramować praktycznie każdy. I to podczas jednej lekcji! To świetna propozycja dla każdej szkoły podstawowej. Zapraszamy do współpracy. 

Oferujemy poza tym także spory wybór akcesoriów do robotów z serii JIMU. Pozwolą one znacznie rozszerzyć ich możliwości oraz uzyskać więcej funkcji. Są to na przykład czujniki podczerwieni do Jimu Robot. Czujniki można zainstalować na dowolnym robocie Jimu. Wysyła on wiązkę promieni podczerwonych, które są pochłaniane lub odbijane przez obiekty. Te z nich, które zostały odbite są przechwytywane przez sondę. Dzięki wykrywaniu intensywności odbitego światła można określić odległość między przeszkodą a czujnikiem. Jest on wykorzystywany jako oczy robota, dzięki którym ma on możliwość rozpoznania przeszkody i jej ominięcia. Może również podążać wyznaczoną ścieżką, która posiada odpowiednią wartość odbicia lub pochłaniania promieni podczerwonych.

Oprócz akcesoriów na podczerwień oferujemy także czujniki dotyku do Jimu Robot. Wysyłają one  dane generowane przez dotyk lub nacisk do głównego regulatora, przez co, za pomocą aplikacji, możliwe jest programowanie rożnych reakcji robota. Można również zdefiniować wykonanie akcji po zderzeniu z obiektem. Na przykład po kolizji robot może się cofnąć i skręcić w lewo. Nie brak u nas ponadto takich produktów jak zestawy akcesoriów z kołami do Jimu Robot. Umożliwiają one zmianę robota o formie człowieka czy zwierzęcia w prostą formę Tankbota poruszającego się na trzech lub czterech kołach. A to dopiero początek zabawy z naszymi wyjątkowymi zabawkami z tej kategorii. Sklep internetowy projektorhd.pl serdecznie zaprasza.