Okulary 3D SONY TDG-PJ1

375,00 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


 • Zamówienia realizowane przez: DotPay, przelew, za pobraniem lub odbiory osobiste. Odbiór osobisty możliwy także kartą. Zamówienia realizowane przez: DotPay, przelew, za pobraniem lub odbiory osobiste. Odbiór osobisty możliwy także kartą.
 • Zakupy poniżej 500 zł: 15 zł po przedpłacie, 20 zł za pobraniem.
Zakupy powyżej 500 zł darmowa!
Ekranów w zależności od płatności i wielkości ekranu: 45 - 170 zł. Zakupy poniżej 500 zł: 15 zł po przedpłacie, 20 zł za pobraniem. Zakupy powyżej 500 zł darmowa! Ekranów w zależności od płatności i wielkości ekranu: 45 - 170 zł.
 • Instalacja audio-wizualna prosimy o kontakt: sklep@projektohd.pl lub telefonicznie (22) 252 29 03, 503 982 629. Instalacja audio-wizualna prosimy o kontakt: sklep@projektohd.pl lub telefonicznie (22) 252 29 03, 503 982 629.

Okulary z aktywną migawką zaprojektowano tak, by doskonale działały z projektorami kina domowego firmy Sony i zapewniały świetną rozrywkę 3D. 

lekkie i wygodne, a oglądany przez nie obraz wideo 3D w rozdzielczości Full HD prezentuje się naturalnie i jest pełen szczegółów. Aktywna migawka synchronizuje obrazy przeznaczone dla prawego i lewego oka, które są naprzemiennie wyświetlane na ekranie. 

Szybkie ładowanie poprzez złącze USB eliminuje potrzebę stosowania baterii jednorazowych.

Jeśli zakupi się dodatkowe okulary 3D TDG-PJ1 do projektora kina domowego firmy Sony, jeszcze więcej osób będzie mogło oglądać wyświetlane materiały wideo. • Wyświetlanie obrazu 3D w rozdzielczości Full HD


  Okulary te są zgodne ze wszystkimi projektorami kina domowego firmy Sony z serii VPL o rozdzielczości 4K lub Full HD. Dzięki zastosowaniu aktywnej migawki zapewniają niezrównane wrażenia podczas oglądania materiałów 3D w rozdzielczości Full HD, oferując wyjątkowo jasny obraz o wysokim kontraście i dokładnym odwzorowaniu kolorów.

 • Aktywna migawka zapewniająca niezwykle realistyczne wrażenia podczas oglądania materiałów 3D


  Aktywna migawka okularów automatycznie synchronizuje się z sygnałami wysyłanymi z projektora. Technologia sekwencyjnego wyświetlania klatek dostarcza naprzemiennie obraz w rozdzielczości Full HD do lewego i prawego oka. Dzięki zastosowaniu tej technologii użytkownik może oglądać płynny, niezwykle realistyczny i szczegółowy obraz 3D. Ponadto eliminuje ona w znacznym stopniu efekty odbicia.

 • Lekkie i wygodne w noszeniu


  Te lekkie i wygodne okulary oferują możliwość łatwej regulacji w celu zapewnienia odpowiedniego komfortu oglądania wszystkim członkom rodziny. Można je również zakładać na zwykłe okulary.

 • Obraz 3D wygląda rewelacyjnie z każdego miejsca w pokoju


  Przy użyciu tych okularów można oglądać materiały 3D o wysokiej jakości pod szerszymi kątami widzenia niż w przypadku okularów pasywnych, które powodują, że jakość obrazu ulega pogorszeniu, jeśli nie siedzi się dokładnie na wprost ekranu.

Recenzje

Napisz opinię o tym produkcie

Okulary 3D SONY TDG-PJ1

Napisz opinię o tym produkcie

8 innych produktów z tej samej kategorii: