Zestaw 5.1 Acoustic Energy seria 300 - 1
  • Zestaw 5.1 Acoustic Energy seria 300 - 1

Zestaw 5.1 Acoustic Energy seria 300

15 290,00 zł
Brutto
Kolor
Ilość
Produkt dostępny

help_outlineZapytaj o produkt
Zestaw 5.1 Acoustic Energy seria 300

Zestaw 5.1 Acoustic Energy seria 300

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Zapytaj eksperta
Pomoże w doborze odpowiedniego produktu.
Szybki dobór i wycena! Zadzwoń lub napisz

Opierając się na niezwykle popularnej i powszechnie uznanej serii 100, seria 300 jeszcze bardziej podnosi poprzeczkę wydajności...

Seria 300 oferuje wiele ulepszeń w stosunku do podstawowej serii 100, wszystkie zaprojektowane w celu poprawy zarówno jakości dźwięku, jak i estetyki, zgodnie z jej bardziej ekskluzywnym statusem. Specjalnie zaprojektowane nowe jednostki napędowe zostały zaprojektowane w tandemie, aby zapewnić płynną integrację tonalną, a także niskie zniekształcenia i korzyści związane z wysoką mocą wyjściową. Głośnik wysokotonowy z aluminiową kopułką o średnicy 28 mm jest również wyposażony w technologię™ szerokiej dyspersji WDT, a przeprojektowany aluminiowy przetwornik średniotonowy o średnicy 130 mm wykorzystuje ceramiczną aluminiową membranę typu sandwich i system silników o dużym skoku. Bezszwowe obudowy szaf są wykonane z obojętnego materiału MDF o wysokiej gęstości 18 mm z opatentowaną technologią wewnętrznego usztywnienia w celu zmniejszenia zabarwienia obudowy. Są wykończone atrakcyjnym fornirem z prawdziwego drewna orzechowego o otwartych słojach, czarnym lub białym lakierem klasy fortepianowej o wysokim połysku.

Rezultatem jest wysokiej jakości pakiet, który oferuje wyrafinowane, dokładne i przede wszystkim przyjemne doznania muzyczne. Ucieleśniając wszystkie cechy, z których słynie Acoustic Energy... i zaprojektowany z miłości do muzyki.


AE300

AE300 to kompaktowy głośnik podstawkowy, odpowiedni do małych i średnich pomieszczeń. Podążając za wielokrotnie nagradzanym AE100, oferuje znaczący krok naprzód zarówno w jakości dźwięku, materiałach, jak i wykończeniu obudowy.

Śledząc swój rodowód aż do oryginalnego AE1, AE300 wykorzystuje najnowszą generację naszego 130-milimetrowego przetwornika średnio-niskotonowego. Wyposażony w zupełnie nową ceramiczną aluminiową membranę typu sandwich o ultra płytkim profilu i ultra-wysokim sile silnika o dużym skoku, ten nowy przetwornik może pochwalić się lepszą dyspersją, rozszerzonym uderzeniem basów i ogólną mocą.

Dla serii 300 opracowano nowy 28-milimetrowy aluminiowy głośnik wysokotonowy, który oferuje wysoką moc wyjściową i niski rezonans podstawowy w celu zmniejszenia zniekształceń. Jednak główną zaletą tej nowej konstrukcji jest doskonała charakterystyka dyspersji dzięki naszym falowodom Wide Dispersion Technology. Falowody kształtują wyjście akustyczne głośnika wysokotonowego tak, aby pasowało do głośnika niskotonowego i zapewniało szerszy sweet spot w środowisku odsłuchowym.

Obojętna obudowa z płyty MDF o grubości 18 mm wykorzystuje opatentowaną technologię usztywniania wywodzącą się z wielokrotnie nagradzanej serii Reference, aby zmniejszyć podbarwienia obudowy i umożliwić nowym przetwornikom swobodne oddychanie w środowisku odsłuchowym. Szczelinowy port kanałowy z tyłu głośnika zwiększa moc basową i został starannie opracowany, aby zmniejszyć efekt turbulencji powietrza z czystym, niezniekształconym brzmieniem basów.

Rezultatem jest produkt audio o czystych, uporządkowanych liniach, zapewniający ekscytującą i potężną prezentację, której wymagający właściciele Acoustic Energy oczekują od ponad 30 lat.

Wykończony w kolorze czarnym, białym lub satynowym w kolorze czarnym, białym lub satynowym fornirze z prawdziwego drewna orzechowego, AE300 z łatwością wkomponuje się w każdy wystrój domu umieszczony na stojakach głośnikowych lub półkach z książkami.

AE320

AE320 to nowy, smukły głośnik podłogowy o kompaktowych wymiarach, odpowiedni do średnich i dużych pomieszczeń.

AE320 wykorzystuje trzy najnowszej generacji przetworniki średnio-niskotonowe 130 mm. Wyposażony w zupełnie nową ceramiczną aluminiową membranę typu sandwich, która została opracowana specjalnie dla serii 300, z ultra płytkim profilem i systemem silnika o bardzo dużej sile i długim skoku, ten nowy przetwornik może pochwalić się ulepszoną dyspersją, rozszerzonym uderzeniem basu i ogólną mocą.

 

Aluminiowy głośnik wysokotonowy o średnicy 28 mm oferuje wysoką moc wyjściową i niski rezonans podstawowy, aby zmniejszyć zniekształcenia. Jednak główną zaletą tej nowej konstrukcji jest doskonała charakterystyka dyspersji dzięki naszym falowodom Wide Dispersion Technology. Falowody kształtują wyjście akustyczne głośnika wysokotonowego tak, aby pasowało do głośnika niskotonowego i zapewniało szerszy sweet spot w środowisku odsłuchowym.

 

Obojętna, 18-milimetrowa obudowa z płyty MDF o wysokiej gęstości wykorzystuje opatentowaną technologię usztywnienia wywodzącą się z wielokrotnie nagradzanej serii Reference, aby zmniejszyć podbarwienia obudowy i umożliwić nowym przetwornikom swobodne oddychanie w środowisku odsłuchowym. Szczelinowy port kanałowy z tyłu głośnika zwiększa moc basową i został starannie opracowany, aby zmniejszyć efekt turbulencji powietrza z czystym, niezniekształconym brzmieniem basów. Podstawa szafy jest wstępnie obciążona materiałem o masie obojętnej, który zwiększa tłumienie i zmniejsza zabarwienie obudowy. Masowe obciążenie w połączeniu z 8-milimetrowymi kolcami podłogowymi zapewnia stabilność i zapewnia solidną podstawę dla jednostek napędowych do pracy bez rezonansów z obudowy wchodzących w interakcję z powierzchnią podłogi.

 

Rezultatem tej najnowszej technologii jednostki napędowej i konstrukcji obudowy jest smukły, potężny głośnik podłogowy dla wymagającego słuchacza, w którym najważniejsza jest wyrafinowana jakość dźwięku w połączeniu z elegancką estetyką.

AE307

AE307 to głośnik centralny, odpowiedni do kina domowego i wielokanałowych systemów muzycznych.

AE307 wykorzystuje najnowszą generację naszego 130-milimetrowego przetwornika średnio-niskotonowego. Wyposażony w zupełnie nową ceramiczną aluminiową membranę typu sandwich o ultra płytkim profilu i ultra-wysokim sile silnika o dużym skoku, ten nowy przetwornik może pochwalić się lepszą dyspersją, rozszerzonym uderzeniem basów i ogólną mocą.

Dla serii 300 opracowano nowy 28-milimetrowy aluminiowy głośnik wysokotonowy, który oferuje wysoką moc wyjściową i niski rezonans podstawowy w celu zmniejszenia zniekształceń. Jednak główną zaletą tej nowej konstrukcji jest doskonała charakterystyka dyspersji dzięki naszym falowodom Wide Dispersion Technology. Falowody kształtują wyjście akustyczne głośnika wysokotonowego tak, aby pasowało do głośnika niskotonowego i zapewniało szerszy sweet spot w środowisku odsłuchowym. Jest to szczególnie korzystne, aby zapewnić stałą jakość dźwięku w przednich kanałach systemu podczas korzystania z AE309 lub AE300 dla przedniego lewego i prawego kanału.

Obojętna obudowa z płyty MDF o grubości 18 mm wykorzystuje opatentowaną technologię usztywniania wywodzącą się z wielokrotnie nagradzanej serii Reference, aby zmniejszyć podbarwienia obudowy i umożliwić nowym przetwornikom swobodne oddychanie w środowisku odsłuchowym. Szczelinowy port kanałowy z tyłu głośnika zwiększa moc basową i został starannie opracowany, aby zmniejszyć efekt turbulencji powietrza z czystym, niezniekształconym brzmieniem basów. Rezultatem jest kanał centralny z czystymi, uporządkowanymi liniami, zapewniający ekscytującą i potężną prezentację, której wymagający właściciele Acoustic Energy oczekują od ponad 30 lat.

Wykończony w kolorze czarnym, białym lub satynowym w kolorze czarnym, białym lub satynowym fornirze z prawdziwego drewna orzechowego, AE307 z łatwością pasuje do większości szafek AV i stojaków, integrując się z każdym wystrojem domu.

AE308

AE308 to zupełnie nowy subwoofer firmy Acoustic Energy.

Zaprojektowany, aby bezproblemowo uzupełniać i integrować się z innymi modelami z serii 300, AE308 oferuje niesamowitą wydajność zarówno w implementacjach Hi-Fi, jak i AV; wykorzystując nowy wzmacniacz o mocy 500 W (RMS) połączony z 12-calowym przetwornikiem z domieszkowanego włókna celulozowego o dużym skoku, AE308 posiada również tryby DSP, aby idealnie dostosować wydajność do pożądanego zastosowania, po raz pierwszy w AE.

W trybie muzycznym AE308 będzie działał w zrównoważony, dokładny sposób, naturalnie i płynnie rozszerzając niskie częstotliwości głównych głośników do 26 Hz (+/-6 dB). W trybie filmowym pojawi się dodatkowy "trzask", który pomoże w tworzeniu wybuchowych ścieżek dźwiękowych w systemach AV. Wreszcie, tryb Impact zamienia całkowite przedłużenie na maksymalną głośność i poważny wpływ, bardziej zbliżony do konfiguracji klubowej, gdy naprawdę chcesz ostro imprezować!

Model AE308 jest dostępny w atrakcyjnej okleinie orzecha amerykańskiego z prawdziwego drewna, czarnym lub białym lakierze o połysku fortepianowym, pasującym do innych modeli serii 300 i ma solidne kolce do przebijania dywanów, które są wyposażone w wygodne gumowe nakładki do stosowania na twardych podłogach.

AE308

Głośnik niskotonowy: 12″ usztywniona membrana

Głośnik wysokotonowy: –

Zakres częstotliwości: 26 Hz – 120 Hz +/- 6dB

Efektywność: –

Rekomendowana moc: 500 W

Częstotliwość podziału: 40 – 120 kHz

Impedancja: –

Konstrukcja: –

Wymiary WxSxG: 360 x 360 x 360 mm

Waga: 16,5 Kg

AE307

Głośnik niskotonowy: 130 mm ceramiczno-aluminiowy

Głośnik wysokotonowy: 28 mm kopułka

Zakres częstotliwości: 42 Hz – 30 kHz

Efektywność: 89 dB

Rekomendowana moc: 175 W

Częstotliwość podziału: 296 Hz / 2.56 kHz

Impedancja: 6 ohmów

Konstrukcja: 2 – drożna

Wymiary WxSxG: 175 x 460 x 260 mm

Waga: 9 Kg

AE320

Głośnik niskotonowy: 130 mm ceramiczno-aluminiowy

Głośnik wysokotonowy: 28 mm kopułka

Zakres częstotliwości: 35 Hz – 30 kHz

Efektywność: 90 dB

Rekomendowana moc: 200 W

Częstotliwość podziału: 380 Hz / 3.4 kHz

Impedancja: 8 ohmów

Konstrukcja: 3 – drożna

Wymiary WxSxG: 1000 x 175 x 320 mm

Waga: 26 Kg

AE300

Głośnik niskotonowy: 130 mm ceramiczno-aluminiow

Głośnik wysokotonowy: 28 mm kopułka

Zakres częstotliwości: 45 Hz – 28 kHz (+/- 6dB)

Efektywność: 86 dB

Rekomendowana moc: 100 W

Częstotliwość podziału: 2.8 kHz

Impedancja: 6 ohmów

Konstrukcja: 2- drożna

Wymiary WxSxG: 300 x 175 x 260 mm

Waga: 6,5 Kg

Sfinansuj swoje wymarzone zakupy kredytem Raty Pekao oferowanym przez Bank

Polska Kasa Opieki S.A. w naszym sklepie!

     ● Proces odbywa się w 100% online podczas realizowania zakupów

        – bez wychodzenia z domu, konsultacji z pracownikiem Banku

     ● Wniosek jest krótki i prosty (opracowany na podstawie badań konsumenckich)

     ● Decyzja kredytowa zapada nawet w kilka minut

     ● Dostępne są różne formy potwierdzania tożsamości

     ● Kredyt do 20 000 zł można otrzymać na oświadczenie, czyli bez dodatkowych

        formalności

     ● Atrakcyjna oferta kredytowa możliwa jest nawet do 36 miesięcy

     ● Można otrzymać bezpłatny dostęp do bankowości internetowej i aplikacji mobilnej

Raty Pekao dostępne są w bramce płatniczej Tpay – zaufanego operatora płatności,

z którym współpracujemy.

Jak zrobić zakupy na raty

Zakupy na raty zrobisz u nas całkowicie online:

     1. Dodaj do koszyka produkt_y za min. 100 zł.

     2. Spośród metod płatności w bramce Tpay wybierz Bank Pekao.

     3. Przygotuj dowód osobisty.

     4. Wypełnij wniosek kredytowy (wystarczy oświadczenie o zarobkach).

     5. Potwierdź tożsamość.

     6. Podpisz umowę.

     7. Uaktywnij bezpłatną bankowość elektroniczną (nie jest to obowiązkowe, ale dzięki

         temu otrzymujesz dostęp online do informacji o kredycie, spłatach rat)

Dodatkowe wskazówki:

     ● Zwróć uwagę na poprawność podawanych danych osobowych – ma to wpływ

       na procesu weryfikacji tożsamości.

     ● Upewnij się, że wpisany adres e-mail jest poprawny, aby na właściwą skrzynkę

       otrzymać dokumentację kredytową

Kalkulator rat 

Raty Pekao 0,7%

Kalkulator rat 

Raty Pekao 3x 0%

8 innych produktów z tej samej kategorii: