Najczęściej wybierany projektor biurowy do 4tys. zł

256 Wyświetleń

W dzisiejszych czasach technologia odgrywa kluczową rolę w naszych biurach, przyczyniając się do efektywnego i dynamicznego przekazu informacji. Wybór odpowiedniego sprzętu jest kluczowy, aby utrzymać ten standard, a projektor jest jednym z kluczowych elementów, które mogą zdecydowanie podnieść jakość naszych prezentacji i spotkań. 

W ciągu ostatniego roku najchętniej wybieranym projektorem biurowym w naszym sklepie projektorhd.pl w kwocie do 4tys zł został EPSON EB-FH52 ,

poznajmy jego zalety:

Jasność i wyraźność obrazuEpson EB-FH52 ma bardzo wysoką jasność (4000 lumenów) i wysoką rozdzielczość (Full HD, 1920 x 1080 pikseli), co oznacza, że może dostarczyć jasne i wyraźne obrazy, nawet w pomieszczeniach dobrze oświetlonych.

Łatwość w użyciu: Ten projektor został zaprojektowany z myślą o łatwości użytkowania. Ma wiele portów (w tym HDMI, USB, VGA) do łatwego podłączania do różnych urządzeń. Ponadto jest kompatybilny z Wi-Fi, umożliwiając łatwe i bezprzewodowe przesyłanie prezentacji i innych materiałów.

Długotrwała lampa: Lampa w tym projektorze jest zaprojektowana na około 12 000 godzin w trybie eco, co oznacza, że nie będziesz musiał jej często wymieniać. To sprawia, że jest to ekonomiczny wybór dla biura, które często korzystają z projektora.

Technologia 3LCD: Epson EB-FH52 korzysta z technologii 3LCD, która zapewnia jasne, żywe kolory i wyraźne obrazy. Ta technologia gwarantuje, że prezentacje będą wyglądać profesjonalnie i atrakcyjnie.

Oszczędność energii: Ten projektor ma kilka funkcji oszczędzających energię, takich jak tryb eco i funkcja automatycznego wyłączania. To nie tylko zmniejsza zużycie energii, ale także pomaga zmniejszyć koszty operacyjne.

Pamiętaj jednak, że wybór projektora zależy od specyficznych potrzeb twojego biura. Przed zakupem skontaktuj się z naszym specjalistą i dobierz odpowiedni produkt. 

Z naszym specjalistą możesz skontaktować się poprzez:

Tel. 503 982 629

mail: sklep@projektorhd.pl